Кожен четвертий поляк купує книжки на маркетплейсах — опитування

Кожен четвертий поляк купує книжки на маркетплейсах — опитування

72% поляків купують книжки на маркетплейсах, згідно з останнім опитуванням Santander Consumer Bank «Polaków Own Wallet: ринок як майбутнє електронної комерції».

Згідно з опитуванням, кожен четвертий користувач маркетплейсів купує книжки на цих платформах (25%). Більшість із цих респондентів віком від 18 до 29 років (30%) або люди літнього віку (27%).

 

Серед користувачів маркетплейсів найбільше людей із доходом від 4000 злотих. Маркетплейсами охоче користуються люди віком від 18 до 59 років. Менше 30 відсотків поляків зізналися, що не купують на таких майданчиках.

 

Найпопулярнішими маркетплейсами у Польщі є Allegro (89%). На другому місці Olx (41%), на третьому – Empik (40%). Наступні за популярністю на Aliexpress (26%) і Zalando (25%).

 

Дослідження було проведено на замовлення Santander Consumer Bank із використанням стандартизованих комп’ютерних телефонних інтерв’ю (CATI), проведених Інститутом ринкових і соціальних досліджень (IBRiS) у січні 2023 року на репрезентативній групі з 1000 дорослих поляків.

 

Нагадаємо, у Польщі планують ввести фіксовану ціну на книжки на законодавчому рівні.

 

 

Джерело: польський Інститут книги

Оригінал статті на Suspilne: Кожен четвертий поляк купує книжки на маркетплейсах — опитування

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"