Кожен четвертий поляк купує книжки на маркетплейсах — опитування

Кожен четвертий поляк купує книжки на маркетплейсах — опитування

72% поляків купують книжки на маркетплейсах, згідно з останнім опитуванням Santander Consumer Bank «Polaków Own Wallet: ринок як майбутнє електронної комерції».

Згідно з опитуванням, кожен четвертий користувач маркетплейсів купує книжки на цих платформах (25%). Більшість із цих респондентів віком від 18 до 29 років (30%) або люди літнього віку (27%).

 

Серед користувачів маркетплейсів найбільше людей із доходом від 4000 злотих. Маркетплейсами охоче користуються люди віком від 18 до 59 років. Менше 30 відсотків поляків зізналися, що не купують на таких майданчиках.

 

Найпопулярнішими маркетплейсами у Польщі є Allegro (89%). На другому місці Olx (41%), на третьому – Empik (40%). Наступні за популярністю на Aliexpress (26%) і Zalando (25%).

 

Дослідження було проведено на замовлення Santander Consumer Bank із використанням стандартизованих комп’ютерних телефонних інтерв’ю (CATI), проведених Інститутом ринкових і соціальних досліджень (IBRiS) у січні 2023 року на репрезентативній групі з 1000 дорослих поляків.

 

Нагадаємо, у Польщі планують ввести фіксовану ціну на книжки на законодавчому рівні.

 

 

Джерело: польський Інститут книги

Оригінал статті на Suspilne: Кожен четвертий поляк купує книжки на маркетплейсах — опитування

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Український інститут книги проведе «Тиждень поезії»

Український інститут книги з 16 до 24 березня проведе всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури

Окупаційна влада Криму обшукала дім кримськотатарської активістки Лутфіє Зудієвої

22 лютого російські силовики затримали кримськотатарську правозахисницю й активістку «Кримської солідарності» Лутфіє Зудієву, а в її будинку, що в тимчасово окупованому Джанкої, провели

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

У Держкомтелерадіо розповіли, як формують комітети присуджуваних ним премій

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розповів, скільки літературних премій організовує і назвав суми винагород переможцям. Про це комітет повідомив у відповідь на інфор

Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури

Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:

видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"