Кожен четвертий поляк купує книжки на маркетплейсах — опитування

Кожен четвертий поляк купує книжки на маркетплейсах — опитування

72% поляків купують книжки на маркетплейсах, згідно з останнім опитуванням Santander Consumer Bank «Polaków Own Wallet: ринок як майбутнє електронної комерції».

Згідно з опитуванням, кожен четвертий користувач маркетплейсів купує книжки на цих платформах (25%). Більшість із цих респондентів віком від 18 до 29 років (30%) або люди літнього віку (27%).

 

Серед користувачів маркетплейсів найбільше людей із доходом від 4000 злотих. Маркетплейсами охоче користуються люди віком від 18 до 59 років. Менше 30 відсотків поляків зізналися, що не купують на таких майданчиках.

 

Найпопулярнішими маркетплейсами у Польщі є Allegro (89%). На другому місці Olx (41%), на третьому – Empik (40%). Наступні за популярністю на Aliexpress (26%) і Zalando (25%).

 

Дослідження було проведено на замовлення Santander Consumer Bank із використанням стандартизованих комп’ютерних телефонних інтерв’ю (CATI), проведених Інститутом ринкових і соціальних досліджень (IBRiS) у січні 2023 року на репрезентативній групі з 1000 дорослих поляків.

 

Нагадаємо, у Польщі планують ввести фіксовану ціну на книжки на законодавчому рівні.

 

 

Джерело: польський Інститут книги

Оригінал статті на Suspilne: Кожен четвертий поляк купує книжки на маркетплейсах — опитування

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"