Книжковий Арсенал оголосив дати проведення у 2023 році

Книжковий Арсенал оголосив дати проведення у 2023 році

Команда Мистецького Арсеналу оголосила про проведення 11-го Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» у 2023 році.

 

Фестиваль триватиме з вечора 22 червня (офіційне відкриття) до 25 червня.

 

«Протягом останнього року наша команда зробила багато важливого за кордоном: Книжковий Арсенал був присутній на різних найважливіших книжкових ярмарках та фестивалях світу зі своїми програмними подіями та спеціальними проєктами, в тому числі професійного спрямування. – розказала Читомо Юлія Козловець, директорка Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». – Але нам всім дуже не вистачало нашого реального фестивалю».

 

Організатори події зазначили, що структура Книжкового Арсеналу залишиться незмінною для відвідувачів і складатиметься з двох елементів: програмної частини фестивалю та книжкового ярмарку з відповідними тематичними секціями.

 

Книжковий Арсенал відбуватиметься у лівому крилі першого поверху Старого арсеналу.

 

«Ми відчуваємо, розділяємо та добре розуміємо цей запит на культурні події від наших відвідувачів, людей, які живуть і працюють в Україні сьогодні: нам всім потрібно збиратись разом, відчувати себе серед своїх, проговорювати важливі питання, ділитись досвідами. – додала Юлія Козловець. – Нам потрібний Книжковий Арсенал в Києві!»

 

Цьогоріч книжковий ярмарок буде організований в інший спосіб: з огляду на дуже нерівні умови існування та роботи учасників видавничого ринку внаслідок війни, неможливість організації їх гідного рівноцінного представлення у форматі індивідуальних стендів та ризикованість з точки зору безпекових вимог, операторами продажу книжок на фестивалі будуть не окремі видавництва, а локальні київські книгарні:

  • книгарня «Сенс» представить секцію «Нонфікшн»,
  • книгарня «Книжковий Лев» — секцію «Художня література»,
  • книгарня «Закапелок» — секції «Дитяча література», «Комікси та графічні романи».

 

Оператором секції «Арткнига» стане Довженко-Центр у межах міжінституційного партнерства з Мистецьким Арсеналом. Книжковий Арсенал приділить увагу секції «Воєнна література». У просторі ярмарку буде представлена добірка видань, створених ветеранами війни, учасниками бойових дій, членами їхніх сімей, книги про війну, видані після 2014 року.

 

«Ми зробимо все, щоб він був. Не такий масштабний, як раніше, інакше організований, з дуже сфокусованою програмою, але він збере нас всіх в галереї Старого Арсеналу, і це головне», – підсумувала Юлія Козловець.

 

Більше інформації про фокус-тему, кураторів та особливості програми подій буде опубліковано згодом на сайті Книжкового Арсеналу.

 

Нагадаємо, Україна буде в центрі уваги на Лондонському книжковому ярмарку-2023

 

Оригінал статті на Suspilne: Книжковий Арсенал оголосив дати проведення у 2023 році

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"