Книжковий Арсенал оголосив дати проведення у 2023 році

Книжковий Арсенал оголосив дати проведення у 2023 році

Команда Мистецького Арсеналу оголосила про проведення 11-го Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» у 2023 році.

 

Фестиваль триватиме з вечора 22 червня (офіційне відкриття) до 25 червня.

 

«Протягом останнього року наша команда зробила багато важливого за кордоном: Книжковий Арсенал був присутній на різних найважливіших книжкових ярмарках та фестивалях світу зі своїми програмними подіями та спеціальними проєктами, в тому числі професійного спрямування. – розказала Читомо Юлія Козловець, директорка Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». – Але нам всім дуже не вистачало нашого реального фестивалю».

 

Організатори події зазначили, що структура Книжкового Арсеналу залишиться незмінною для відвідувачів і складатиметься з двох елементів: програмної частини фестивалю та книжкового ярмарку з відповідними тематичними секціями.

 

Книжковий Арсенал відбуватиметься у лівому крилі першого поверху Старого арсеналу.

 

«Ми відчуваємо, розділяємо та добре розуміємо цей запит на культурні події від наших відвідувачів, людей, які живуть і працюють в Україні сьогодні: нам всім потрібно збиратись разом, відчувати себе серед своїх, проговорювати важливі питання, ділитись досвідами. – додала Юлія Козловець. – Нам потрібний Книжковий Арсенал в Києві!»

 

Цьогоріч книжковий ярмарок буде організований в інший спосіб: з огляду на дуже нерівні умови існування та роботи учасників видавничого ринку внаслідок війни, неможливість організації їх гідного рівноцінного представлення у форматі індивідуальних стендів та ризикованість з точки зору безпекових вимог, операторами продажу книжок на фестивалі будуть не окремі видавництва, а локальні київські книгарні:

  • книгарня «Сенс» представить секцію «Нонфікшн»,
  • книгарня «Книжковий Лев» — секцію «Художня література»,
  • книгарня «Закапелок» — секції «Дитяча література», «Комікси та графічні романи».

 

Оператором секції «Арткнига» стане Довженко-Центр у межах міжінституційного партнерства з Мистецьким Арсеналом. Книжковий Арсенал приділить увагу секції «Воєнна література». У просторі ярмарку буде представлена добірка видань, створених ветеранами війни, учасниками бойових дій, членами їхніх сімей, книги про війну, видані після 2014 року.

 

«Ми зробимо все, щоб він був. Не такий масштабний, як раніше, інакше організований, з дуже сфокусованою програмою, але він збере нас всіх в галереї Старого Арсеналу, і це головне», – підсумувала Юлія Козловець.

 

Більше інформації про фокус-тему, кураторів та особливості програми подій буде опубліковано згодом на сайті Книжкового Арсеналу.

 

Нагадаємо, Україна буде в центрі уваги на Лондонському книжковому ярмарку-2023

 

Оригінал статті на Suspilne: Книжковий Арсенал оголосив дати проведення у 2023 році

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"