Книжкова торгівля у країнах ЄС від 2019 зросла на понад 10%

Книжкова торгівля у країнах ЄС від 2019 зросла на понад 10%

Книжкова торгівля як фізичними примірниками, так і електронними книжками у країнах Європейського Союзу значно зросла в обсягах порівняно з 2019 роком. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 роки.

Найбільше наклади від 2019 року зросли в Ісландії, Ірландії, Нідерландах, Норвегії та Фінляндії. Помірне зростання зафіксували в Швеції, Великій Британії, Португалії, франції, Німеччині, Іспанії та Італії.

 

 

Кількість продажів книжок в інтернеті найбільше зросла в Італії та Іспанії — на понад 60% та 61% відповідно.

 

 

Водночас продажі фізичних примірників зросли не у всіх країнах. Так, у Фінляндії та Данії вони знизилися на 10% та 9% відповідно.  Більше паперових  друкованих видань почали купувати в Ірландії (16%) та Норвегії (22%).

 

 

На противагу збільшенню попиту на придбання видань в інтернеті значно знизилися продажі книжок у книгарнях. Ріст цього показника зафіксували лише в Португалії та Іспанії, у більшості ж країн ЄС фізичні продажі впали на понад 5%.

 

 

Нагадаємо, книжковий ринок Польщі у 2022 році зріс найбільше серед інших європейських країн.

 

 

Зображення: FEP

Оригінал статті на Suspilne: Книжкова торгівля у країнах ЄС від 2019 зросла на понад 10%

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"