Книжкова премія KBU AWARDS назвала найкращих українських авторів бізнес-літератури

Книжкова премія KBU AWARDS назвала найкращих українських авторів бізнес-літератури

Книжкова премія KBU AWARDS 2020 назвала найкращих українських авторів бізнес-літератури. Вони отримали промо-пакети, які допоможуть презентувати себе на англомовному ринку.

У номінації “Найкраща книга про розвиток бізнесу” І місце отримала книга “Якщо стрибнули, то гребіть” Ольги Гуцал. У номінації “Найкраща книга для особистісного зростання” перемогла “Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть і все, що поміж ними” Анастасії Леухіної.

Як йдеться на сайті премії, обидві книги отримали головний приз – сертифікати на промо-пакети для просування на англомовний книжковий ринок.

“Сьогодні ми почули реальні історії про те, як книги, написані українськими авторами і видані в Україні, змінюють бізнес-процеси, як допомагають вирішувати складні життєві проблеми. Приклад, який подають відомі люди, політики, бізнесмени та лідери думок, розповідаючи про власний досвід читання книг, має великий вплив на суспільство”, – відзначила співорганізаторка  премії, директорка Українського інституту книги Олександра Коваль.

Також серед переможців премії:

У номінації “Найкраща книга про розвиток бізнесу”

  • ІІ місце – книга “Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей”. Автор – Любомир Остапів.
    ІІІ місце – книга “Наввипередки. Як стати єдинорогом серед океану віслюків”. Автор –  Макс Лукомінський.

У номінації “Найкраща книга  для особистісного зростання”

  • ІІ місце – книга “Бесіди майстра Хай Tao про стратегію”. Автор – Валерій Пекар.
    ІІІ місце – книга “Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців”. Авторка –  Оксана Мороз.

У номінації “Вибір читачів” (виключно на основі голосів інтернет-голосування) перемогла книга “Коли говорити “так”. Як повірити в себе та реагувати на негатив”. Авторка – Людмила Калабуха.

Оригінал статті на Читомо: Книжкова премія KBU AWARDS назвала найкращих українських авторів бізнес-літератури

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Куратор Словенії — країни-почесної гості Франкфуртського книжкового ярмарку про те, якою буде програма

Словенія, почесна гостя Франкфуртського книжкового ярмарку 2023 року, кілька років готувалася представити свою програму «Стільники слів». Про хід підготовки, політичний тиск на організа

Мінкульт ініціює демонтаж пам’ятників Пушкіну

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює урядове рішення, яке дозволить вилучити пам’ятники Пушкіну, Щорсу та іншим російським діячам з Державного реєстру нерухом

На Міжнародному гірському кінофестивалі в Ужгороді покажуть 36 фільмів

На Закарпатті відбудеться міжнародний гірський кінофестиваль CMIFF, глядачам представлять 36 стрічок про гори та гірських жителів.

Про це повідомила у Фейсбуку Закарпатська

Книжки українською можна знайти і в південнокорейських бібліотеках

У Південній Кореї посол України Дмитро та його дружина Олена Пономаренко, а також директорка бібліотеки «Бедарі» в місті Пхьонтек Ю Хьон Мі урочисто відкрили українську книжкову поличку

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"