Книжкова премія KBU AWARDS назвала найкращих українських авторів бізнес-літератури

Книжкова премія KBU AWARDS назвала найкращих українських авторів бізнес-літератури

Книжкова премія KBU AWARDS 2020 назвала найкращих українських авторів бізнес-літератури. Вони отримали промо-пакети, які допоможуть презентувати себе на англомовному ринку.

У номінації “Найкраща книга про розвиток бізнесу” І місце отримала книга “Якщо стрибнули, то гребіть” Ольги Гуцал. У номінації “Найкраща книга для особистісного зростання” перемогла “Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть і все, що поміж ними” Анастасії Леухіної.

Як йдеться на сайті премії, обидві книги отримали головний приз – сертифікати на промо-пакети для просування на англомовний книжковий ринок.

“Сьогодні ми почули реальні історії про те, як книги, написані українськими авторами і видані в Україні, змінюють бізнес-процеси, як допомагають вирішувати складні життєві проблеми. Приклад, який подають відомі люди, політики, бізнесмени та лідери думок, розповідаючи про власний досвід читання книг, має великий вплив на суспільство”, – відзначила співорганізаторка  премії, директорка Українського інституту книги Олександра Коваль.

Також серед переможців премії:

У номінації “Найкраща книга про розвиток бізнесу”

  • ІІ місце – книга “Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей”. Автор – Любомир Остапів.
    ІІІ місце – книга “Наввипередки. Як стати єдинорогом серед океану віслюків”. Автор –  Макс Лукомінський.

У номінації “Найкраща книга  для особистісного зростання”

  • ІІ місце – книга “Бесіди майстра Хай Tao про стратегію”. Автор – Валерій Пекар.
    ІІІ місце – книга “Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців”. Авторка –  Оксана Мороз.

У номінації “Вибір читачів” (виключно на основі голосів інтернет-голосування) перемогла книга “Коли говорити “так”. Як повірити в себе та реагувати на негатив”. Авторка – Людмила Калабуха.

Оригінал статті на Читомо: Книжкова премія KBU AWARDS назвала найкращих українських авторів бізнес-літератури

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"