Книжкова премія KBU AWARDS назвала найкращих українських авторів бізнес-літератури

Книжкова премія KBU AWARDS назвала найкращих українських авторів бізнес-літератури

Книжкова премія KBU AWARDS 2020 назвала найкращих українських авторів бізнес-літератури. Вони отримали промо-пакети, які допоможуть презентувати себе на англомовному ринку.

У номінації “Найкраща книга про розвиток бізнесу” І місце отримала книга “Якщо стрибнули, то гребіть” Ольги Гуцал. У номінації “Найкраща книга для особистісного зростання” перемогла “Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть і все, що поміж ними” Анастасії Леухіної.

Як йдеться на сайті премії, обидві книги отримали головний приз – сертифікати на промо-пакети для просування на англомовний книжковий ринок.

“Сьогодні ми почули реальні історії про те, як книги, написані українськими авторами і видані в Україні, змінюють бізнес-процеси, як допомагають вирішувати складні життєві проблеми. Приклад, який подають відомі люди, політики, бізнесмени та лідери думок, розповідаючи про власний досвід читання книг, має великий вплив на суспільство”, – відзначила співорганізаторка  премії, директорка Українського інституту книги Олександра Коваль.

Також серед переможців премії:

У номінації “Найкраща книга про розвиток бізнесу”

  • ІІ місце – книга “Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей”. Автор – Любомир Остапів.
    ІІІ місце – книга “Наввипередки. Як стати єдинорогом серед океану віслюків”. Автор –  Макс Лукомінський.

У номінації “Найкраща книга  для особистісного зростання”

  • ІІ місце – книга “Бесіди майстра Хай Tao про стратегію”. Автор – Валерій Пекар.
    ІІІ місце – книга “Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців”. Авторка –  Оксана Мороз.

У номінації “Вибір читачів” (виключно на основі голосів інтернет-голосування) перемогла книга “Коли говорити “так”. Як повірити в себе та реагувати на негатив”. Авторка – Людмила Калабуха.

Оригінал статті на Читомо: Книжкова премія KBU AWARDS назвала найкращих українських авторів бізнес-літератури

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.

Ідея флешмобу #свої належить Наталії Дев’ятко, а запросила мене взяти участь Інна Камікадз. Правда, мені довелося трохи поламати голову над тим, як же краще буде розповісти про своїх читачів.

У мене на сьогодні на

Флешмоб #свої

Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб. 

Суть флешмобу у тому, щоб автор розповів про своїх читачів. Які вони? Що саме цінують у його творах? Чому для них це важливо?

Наприкінці

Новини, подарунок та анонс

“Спіймати шахрая” добігає свого завершення – новина перша. Це була дуже крута авнтюрна історія, і хто ще не придбв передплату раджу робити це зараз, бо вже за кілька днів книга здорожчає.

“Стокгольмський синдром”

Запрошую!!!

Доброго всім часу доби. На годиннику 03:29 коли я це пишу вам… такий собі лист…. запрошую всіх переглянути нову книгу “Чорний кінь”. Перша глава опулікована. Має мій рекорд 10,000 слів. Ба навіть більше. Спойлерів робити не

Українська книжка здобула срібло на конкурсі European Design Award 2021

Творча майстерня «Аґрафка» здобула срібло на цьогорічному конкурсі комунікаційного дизайну European Design Award. Нагороду присудили за дизайн книжки «Куди і звідки» Романи Романишин та

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"