Книжки про Гаррі Поттері зникнуть з російських додатків для читання

Книжки про Гаррі Поттері зникнуть з російських додатків для читання

У російських додатках «ЛитРес» та MyBook з 8 березня не можна буде придбати серію книжок про Гаррі Поттера Джоан Ролінґ. Про це повідомила група компаній «ЛитРес».

 

Підставою вилучення серії із додатків стало рішення правовласника — видавництва Pottermore Publishing.

 

«На жаль, ми можемо вплинути на рішення правовласника. Але ви можете купити книжки серії до п’ятниці включно. Тоді файли назавжди залишаться з вами, їх можна буде читати у додатку та на сайті або в будь-якій іншій читалці», — повідомили на сайті MyBook.

 

Якщо ж читач уже придбав книжку, її можна буде дочитати протягом місяця, але цю функції правовласник може вимкнути в будь-який момент.

 

На сайті Pottermore Publishing росії у списку країн, де можна придбати книжки видавництва, немає, хоча анонси книжок російською лишилися.

 

 

Нагадаємо, в Україні закликають заблокувати російські додатки для читання книжок через пропаганду. Російські видавництва «Ексмо» і «Альпіна» відкрили доступ до книжок про боротьбу зі стресом, щоб допомогти росіянам «пережити важкі події».

 

Чільне фото: скріншот із фільму «Гаррі Поттер і Орден Фенікса»

Оригінал статті на Suspilne: Книжки про Гаррі Поттері зникнуть з російських додатків для читання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Відомі переможниці премії Women in Arts-2025

Оголосили лавреаток премії Women in Arts-2025. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Переможницею у номінації «Жінки в літературі» стала Олена Герасим’юк.
 
Олена Герасим’юк — поетка

Оголосили переможців конкурсу п’єс «Драма.UA»

П’єса «Баланс» драматургині і ветеранки Аліни Сарнацької перемогла в конкурсі «Драма.UA». Про це повідомили на сторінці конкурсу.
До фіналу конкурсу також увійшли п’єси:

«Брідські явищ

У Польщі, Канаді й Португалії відкрили нові «Українські книжкові полички»

У червні 2025 року нові «Українські книжкові полички» з’явилися одразу в трьох містах: португальському місті Коїмбра, польському Рибніку та канадському Бремптоні. Про це повідомили у по

У Фінляндії зафіксували найвищу активність у бібліотеках за майже 20 років

2024 рік став рекордним для публічних бібліотек Фінляндії: кількість позичань друкованих книжок досягла найвищого рівня з 2005-го. Про це повідомляє національна телерадіомовна компанія

Відбулася зустріч «Діджитал і душа: створюємо українське майбутнє».

17 червня у нас відбулася зустріч «Діджитал і душа: створюємо українське майбутнє».

Цього вечора до нас завітала чудова українська сім’я — Юрій Пероганич і Тетяна Череп‑Пероганич. Він — активний учасн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"