Книжка, яка прожене осінню хандру!

Книжка, яка прожене осінню хандру!

Книжка, яка прожене осінню хандру!

 

Наш час. У світі діє рабовласницький лад. Ага, навіть в Україні. Скромній бібліотекарці на ювілей дарують кріпака. Та ще й не простого, а досить гонорового. Чи зможе вона приборкати того, хто насправді має служити їй? Які таємниці приховує цей раб? І що назавжди змінить їхні життя?
 

# Альтернативна реальність.
# Протистояння героїв.

# Стосунки проти правил.

# Багато гумору.

 

Цитати:

«Я схопився за голову. От дідько! Чому мені так не щастить? Думав, якщо потраплю до жінки, то легше доб’юся свободи, а ні… Ця нова, язик не повертається сказати «хазяйка», сама бідна як церковна миша. Звідки в неї візьмуться гроші, щоб виконати умови звільнення з рабства?»

 

 

«– Якщо будеш нормально поводитись, то підемо в місто і там поснідаємо. Постривай… – вона скосила погляд на мої ноги. – В тебе ж немає взуття.

– Я можу піти босоніж, – кинув, забувши, що треба повипендрюватись.

 Ліона, замислившись, приклала палець до губ.

– В мене є ідея, – вона полізла в комору, стала викидати звідти торби зі старим мотлохом. – О! Знайшла!

Я сподівався, що в неї там завалялися якісь чоловічі кросівки, та натомість мені простягнули пару зелених гумаків. В таких хіба що черв’яків на риболовлю копати. Як на зло, розмір збігся з моїм.

– Як добре, що в моєї бабусі була велика стопа! – просяяла Ліона.

– Це чоботи якоїсь старої?

– Покійної.

– Якщо ти хотіла задавити мене морально, то це у тебе вийшло, – проскиглив, натягаючи взуття на ноги. – Я схожий на опудало»

Хтось уже читав? Цікаво дізнатись вашу думку)

А щоб перейти на сторінку читання, тисніть сюди

 

Оригінал статті на Букнет: Книжка, яка прожене осінню хандру!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Павло Коробчук. Дихання та інші зміни 

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"