Книжка, яка прожене осінню хандру!

Книжка, яка прожене осінню хандру!

Книжка, яка прожене осінню хандру!

 

Наш час. У світі діє рабовласницький лад. Ага, навіть в Україні. Скромній бібліотекарці на ювілей дарують кріпака. Та ще й не простого, а досить гонорового. Чи зможе вона приборкати того, хто насправді має служити їй? Які таємниці приховує цей раб? І що назавжди змінить їхні життя?
 

# Альтернативна реальність.
# Протистояння героїв.

# Стосунки проти правил.

# Багато гумору.

 

Цитати:

«Я схопився за голову. От дідько! Чому мені так не щастить? Думав, якщо потраплю до жінки, то легше доб’юся свободи, а ні… Ця нова, язик не повертається сказати «хазяйка», сама бідна як церковна миша. Звідки в неї візьмуться гроші, щоб виконати умови звільнення з рабства?»

 

 

«– Якщо будеш нормально поводитись, то підемо в місто і там поснідаємо. Постривай… – вона скосила погляд на мої ноги. – В тебе ж немає взуття.

– Я можу піти босоніж, – кинув, забувши, що треба повипендрюватись.

 Ліона, замислившись, приклала палець до губ.

– В мене є ідея, – вона полізла в комору, стала викидати звідти торби зі старим мотлохом. – О! Знайшла!

Я сподівався, що в неї там завалялися якісь чоловічі кросівки, та натомість мені простягнули пару зелених гумаків. В таких хіба що черв’яків на риболовлю копати. Як на зло, розмір збігся з моїм.

– Як добре, що в моєї бабусі була велика стопа! – просяяла Ліона.

– Це чоботи якоїсь старої?

– Покійної.

– Якщо ти хотіла задавити мене морально, то це у тебе вийшло, – проскиглив, натягаючи взуття на ноги. – Я схожий на опудало»

Хтось уже читав? Цікаво дізнатись вашу думку)

А щоб перейти на сторінку читання, тисніть сюди

 

Оригінал статті на Букнет: Книжка, яка прожене осінню хандру!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"