Книжка української авторки потрапила у рекомендації шанувальників дитячої літератури США

Книжка української авторки потрапила у рекомендації шанувальників дитячої літератури США

Книжка-картинка Катерини Бабкіної «Шапочка і кит» з’явилася у списку рекомендацій американської спільноти шанувальників дитячої літератури World Kid Lit. Перелік опублікували на офіційному сайті спільноти. 

 

До списку #SeekingAPublisher («у пошуках видавця») увійшли 18 творів з усього світу, які рекомендують перекласти англійською. Для цього до кожної з книжок додали контактні дані авторів і видавців. 

 

«Наші ключові цілі — побачити більше різноманітності в англомовних видавництвах та в навчальних програмах, щоб дати багатше й реалістичне уявлення про багатокультурний та багатомовний світ, у якому ми живемо», — зазначають члени спільноти. 

 

Для цього формують рекомендаційні добірки іноземних видань, які могли б взяти до уваги американські видавці. 

 

«Ми прагнемо полегшити пошук книжок для дітей та молоді у перекладі на англійську з інших мов світу», — додають у World Kid Lit. 

«Шапочка і кит» — дитяча повість української письменниці Катерини Бабкіної, видана у 2015 році «Видавництвом Старого Лева». Книжка присвячена дітям, що борються з онкологічними хворобами. Вона про те, як пережити складні речі і залишитися сильною й щасливою людиною.

 

World Lit Kit — це всесвітня нефінансована спільнота волонтерів, метою якої є заохочення глобального обговорення дитячої літератури. 

 

Нагадаємо, Катерина Бабкіна стала лавреаткою премії «Ангелус» за серію оповідань «Мій дід танцював краще за всіх». 

 

 

Чільне зображення: Litcentr

Оригінал статті на Suspilne: Книжка української авторки потрапила у рекомендації шанувальників дитячої літератури США

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"