Книжка української авторки потрапила у рекомендації шанувальників дитячої літератури США

Книжка української авторки потрапила у рекомендації шанувальників дитячої літератури США

Книжка-картинка Катерини Бабкіної «Шапочка і кит» з’явилася у списку рекомендацій американської спільноти шанувальників дитячої літератури World Kid Lit. Перелік опублікували на офіційному сайті спільноти. 

 

До списку #SeekingAPublisher («у пошуках видавця») увійшли 18 творів з усього світу, які рекомендують перекласти англійською. Для цього до кожної з книжок додали контактні дані авторів і видавців. 

 

«Наші ключові цілі — побачити більше різноманітності в англомовних видавництвах та в навчальних програмах, щоб дати багатше й реалістичне уявлення про багатокультурний та багатомовний світ, у якому ми живемо», — зазначають члени спільноти. 

 

Для цього формують рекомендаційні добірки іноземних видань, які могли б взяти до уваги американські видавці. 

 

«Ми прагнемо полегшити пошук книжок для дітей та молоді у перекладі на англійську з інших мов світу», — додають у World Kid Lit. 

«Шапочка і кит» — дитяча повість української письменниці Катерини Бабкіної, видана у 2015 році «Видавництвом Старого Лева». Книжка присвячена дітям, що борються з онкологічними хворобами. Вона про те, як пережити складні речі і залишитися сильною й щасливою людиною.

 

World Lit Kit — це всесвітня нефінансована спільнота волонтерів, метою якої є заохочення глобального обговорення дитячої літератури. 

 

Нагадаємо, Катерина Бабкіна стала лавреаткою премії «Ангелус» за серію оповідань «Мій дід танцював краще за всіх». 

 

 

Чільне зображення: Litcentr

Оригінал статті на Suspilne: Книжка української авторки потрапила у рекомендації шанувальників дитячої літератури США

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"