Книжка Маркіяна Камиша про Зону відчуження вийде у британському видавництві

Книжка Маркіяна Камиша про Зону відчуження вийде у британському видавництві

У британському видавництві Pushkin Press вийде книжка «Оформляндія або прогулянка в Зону» Маркіяна Камиша. Про це повідомляється на сторінці видавництва. 

Книжка доступна до передзамовлення, вийде вона у липні 2022 року. Ціна книжки — 12.99 фунт стерлінгів. 

Pushkin Press — британське видавництво, яке видає романи, нариси, мемуари та дитячі книжки. Засноване в 1997 році і відоме тим, що публікує таких авторів, як Стефан Цвейг, Марсель Айме, Антал Шерб, Пол Моран і Ясуші Іноуе, а також відзначених нагородами сучасних письменників, серед яких Андрес Нойман, Едіт Перлман, Аєлет Гундар-Гошен, Ека Курніаван і Рю Муракамі.

 

Маркіян Камиш — український письменник, автор книжок «Оформляндія або прогулянка в Зону», «Київ-86», «Чормет», «Я like Україну! / Я люблю Україну!». 

 

«Оформляндія або прогулянка в Зону» — дебютний роман українського письменника Маркіяна Камиша, опублікований у видавництві «Нора-друк» у 2015 році. «Оформляндія» увійшла в ТОП-10 книжок року Італії від газети «la Repubblica». 

 

Книжки Маркіяна Камиша видавали в американських видавництвах Dalkey Archive Press (2019), італійському Keller (2015), Astra Publishing House (2022), французькому Arthaud (2016), болгарському Paradox (2021). 

Оригінал статті на Suspilne: Книжка Маркіяна Камиша про Зону відчуження вийде у британському видавництві

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"