Книжка Маркіяна Камиша про Зону відчуження вийде у британському видавництві

Книжка Маркіяна Камиша про Зону відчуження вийде у британському видавництві

У британському видавництві Pushkin Press вийде книжка «Оформляндія або прогулянка в Зону» Маркіяна Камиша. Про це повідомляється на сторінці видавництва. 

Книжка доступна до передзамовлення, вийде вона у липні 2022 року. Ціна книжки — 12.99 фунт стерлінгів. 

Pushkin Press — британське видавництво, яке видає романи, нариси, мемуари та дитячі книжки. Засноване в 1997 році і відоме тим, що публікує таких авторів, як Стефан Цвейг, Марсель Айме, Антал Шерб, Пол Моран і Ясуші Іноуе, а також відзначених нагородами сучасних письменників, серед яких Андрес Нойман, Едіт Перлман, Аєлет Гундар-Гошен, Ека Курніаван і Рю Муракамі.

 

Маркіян Камиш — український письменник, автор книжок «Оформляндія або прогулянка в Зону», «Київ-86», «Чормет», «Я like Україну! / Я люблю Україну!». 

 

«Оформляндія або прогулянка в Зону» — дебютний роман українського письменника Маркіяна Камиша, опублікований у видавництві «Нора-друк» у 2015 році. «Оформляндія» увійшла в ТОП-10 книжок року Італії від газети «la Repubblica». 

 

Книжки Маркіяна Камиша видавали в американських видавництвах Dalkey Archive Press (2019), італійському Keller (2015), Astra Publishing House (2022), французькому Arthaud (2016), болгарському Paradox (2021). 

Оригінал статті на Suspilne: Книжка Маркіяна Камиша про Зону відчуження вийде у британському видавництві

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Рада ухвалила закон про книжкові сертифікати і субсидії для книгарень

Верховна рада України ухвалила закон про стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження, який передбачає сертифікати для українців на придбання книжок і субсидії

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"