Книжка Куркова стала фіналісткою канадської літературної премії

Книжка Куркова стала фіналісткою канадської літературної премії

Роман Андрія Куркова «Сірі бджоли» у перекладі французькою увійшов до фіналу Prix des libraires du Québec. Про це йдеться на сайті премії.

 

Prix des libraires du Québec (Премія книготорговців Квебеку) відзначає книжки у шістьох номінаціях, з них чотири передбачені для авторів з Квебеку (комікси, есеї, поезія, роман) та дві – для письменників «за межами провінції» (комікси, роман).

 

 

Роман Андрія Куркова «Сірі бджоли» став фіналістом у номінації Роман/Повість/Оповідання для авторів, які представляють іноземні літератури. Книжка українського письменника змагатиметься за перемогу з творами Йона Кальмана Стефанссона з Ісландії, Бернардін Еварісто з Великої Британії, Луїз Ердріч із США, Кларою Дюпон-Моно з Франції.

 

Лавреатів Prix des libraires du Québec визначають відбіркові комісії, до яких входять книготорговці провінції. Переможців оголосять 11 травня 2023 року.

 

Prix des libraires du Québec – літературна премія, яка була заснована 1994 року Асоціацією бібліотек Квебеку та Міжнародним книжковим салоном Квебеку. Відзнака покликана «вшановувати авторів, чиї роботи привернули увагу книготорговців своєю оригінальністю та літературною якістю». У різні роки її переможцями ставали Ларрі Трамбле, Донна Тартт, Бернхард Шлінк, Амелі Нотомб, Карлос Руїс Сафон, Халед Госсейні, Елена Ферранте.

 

Нагадаємо, Міжнародна премія Івана Франка оголосила фіналістів

 

Оригінал статті на Suspilne: Книжка Куркова стала фіналісткою канадської літературної премії

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"