Книжка «Аґрафки» отримала почесну відзнаку на світовому конкурсі книжкового дизайну

Книжка «Аґрафки» отримала почесну відзнаку на світовому конкурсі книжкового дизайну

Книжка творчої майстерні «Аґрафка» отримала почесну відзнаку на престижному конкурсі книжкового дизайну Best Book Design from all over the World. Про це повідомляють організатори конкурсу.

Книжка вийшла у «Видавництві Старого Лева» у 2020-му році з ілюстраціями Романишин Романа і Лесів Андрій. «Куди і звідки», за словами авторів, «візуальна й інтелектуальна мандрівка крізь тисячі років». Вона розповідає про рух і про мандри: не лише людей, а й тварин, рослин, вітру, води й планети.

 

Саме ця книжка отримала гран-прі та перемогу в номінації «Дитяча книга» в українському конкурсі «Найкращий книжковий дизайн-2021», що відбувся в межах Х Книжкового Арсеналу.

 

Це вже друга нагорода творчої майстерні «Аґрафка» у конкурсі найкращого книжкового дизайну світу від Stiftung Buchkunst. Першою стала бронзова медаль за видання «Я так бачу», яку львівська дизайн-студія отримала у 2019 році.

 

На міжнародному конкурсі світового дизайну книжці «Куди і звідки» творчої майстерні «Аґрафка» присудили одну з п’яти Почесних відзнак.

Загалом цього року на конкурс надійшли 500 книжок з 30 країн світу.

 

Серед переможців та інших відзначених:

Золотий квиток (Гран-прі)

Laurie Cluitmans, On the Necessity of Gardening

 • Нідерланди
 • Дизайн: Bart de Baets

Золота Медаль

Kuan-Ting, Chen Met Stoelen

 • Нідерланди
 • Дизайн: Kuan-Ting, Chen

Срібна Медаль

Hélène Bertin, Valentine Schlegel: Je dors, je travaille

 • Франція
 • Дизайн: Charles Mazé & Coline Sunier

Raphaël Bouvier for Foundation Beyeler, Rodin / Arp

 • Німеччина
 • Дизайн: Bonbon

Бронзова медаль

Iwona Pasińska, Andrzej Grabowski, Historie naturalne

 • Польща
 • Дизайн: Ryszard Bienert

Jakub Bachtík, Lukáš Duchek, Jakub Jareš, Chrám umění: Rudolfinum

 • Чехія
 • Design: 20YY Designers / Petr Bosák, Robert Jansa

John Berger Portraits, John Berger à vol d’oiseau

 • Франція
 • Design: SpMillot

Fujiko F. Fujio, 100 More Years with Doraemon

 • Японія
 • Дизайн: Naoko Nakui

Gerhild Steinbuch, Sandro D. Huber, Sabine Konrath, Greta Pichler, Felicitas Prokopetz, Tizian Natale, Ruppalles oder nichts wortet

 • Австрія
 • Дизайн: studio VIE

Інші почесні відзнаки

Marc Angélil, Charlotte Malterre-Barthes, Migrant Marseille

 • Німеччина
 • Дизайн: Something Fantastic Art Department with Fernanda Tellez Velasco

Agnès Sire, Wright Morris. L’Essence du visible

 • Франція
 • Дизайн: Line Célo

Wang Muyuu, Water: Wang Muyuu Artworks Portfolio

 • Китай
 • Design: QQQQ DESIGN / Qu Minmin, Jiang Qian

David Einwaller, A Non-Reader for people who like to look at letters

 • Австрія
 • Дизайн: David Einwaller

Best Book Design from all over the World – один із найпрестижніших конкурсів книжкового дизайну у світі, який започаткований у Лейпцигу в 1963-му році.

 

Як повідомлялося, що книжка «Куди і звідки» творчої майстерні «Аґрафка» потрапила до списку переможців Nami Island International Picture Book Illustration Concours 2021.

 

Як відомо, «Аґрафка» здобувала перемогу у NAMI Concours — 2019 року українське видання роману «Прощавай, зброє» Ернеста Гемінґвея з ілюстраціями Романи та Андрія отримало відзнаку у номінації Green Island, а збірка поезій Олени Гусейнової «Супергерої» – у Purple Island. Також «Аґрафка» отримала нагороду на одному з головних щорічних європейських конкурсів у галузі комунікаційного дизайну European Design Awards.

 

Як зазнаачлося, книжки «Голосно, тихо, пошепки», «Я так бачу» та «Війна, що змінила Рондо» творчої майстерні увійшли до колекції найкрасивіших книжок-картинок Франкфуртського книжкового ярмарку від платформи dPICTUS.

Оригінал статті на Suspilne: Книжка «Аґрафки» отримала почесну відзнаку на світовому конкурсі книжкового дизайну

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

О котрій годині ви сідаєте за читання?

В довоєнні часи мені вдавалося почитати тільки дорогою на- з роботи. В шкільні та студентські роки читати вдавалося і вдома, і на навчанні, хоч щодня і щогодини (мабуть, частково, це через дефіцит друзів). Зараз, хоча

Види фентезі. Короткий огляд. Класичне Літрпг

Доброго ранку, дорогі читачі. Сьогодні у нас піджанр з якого власне і почався сам жанр (так, вийшов каламбур і все ж таки вважаю, що цей вид варто виділити окремо).

Класичне ЛітРпг

Головні умови:

1. герой точно знає, що

Знижка -25% + новини

Слава Україні!

Сьогодні діє знижка -25% на даний роман!

У тексті є:мажор, студенти гумор, незаймана героїня

Анотація до книги “Моє очкасте нещастя”

Все почалося з того, що мені час від часу доводиться бути феєю

Пропоную прочитати дану інформацію.

Сьогодні діє знижка на книгу – “Я буду зверху. Ти не проти?”

  Я буду зверху. Ти не проти?

Я вагітна від мого викладача. Від чоловіка, який викинув мене зі свого життя. Розтоптав.
Я навчилася жити без нього. Навчилася

Марія Морозенко. З Україною в серці

Бринить у кожнім серці Україна,Як промінь сонця в росяних стежках. Вдивляється у світ очима сина,Колоситься духмяно у стіжках.Гаями шелестить і вітровієм, Цвітінням саду, щебетом гаїв.Тремтить сльозою ч

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"