Книгу завершено! Мері Сью під прикриттям

Книгу завершено! Мері Сью під прикриттям

Книгу завершено! Мері Сью під прикриттям

Друзі! Маю для вас чудові новини: вчора було викладено останній розділ моєї книги Мері Сью під прикриттям! Тож запрошую вас розважити себе веселою романтичною історією!

Мері Сью під прикриттям

Анотація:
Як бути, якщо ти – юна красуня, яку вітчим зібрався видати заміж за старого маразматика? Взяти приклад із героїнь улюблених книг та втекти! А щоб не пропасти – влаштується на роботу до маєтку привабливого чорного мага. І начхати на темні сили, які зібралися перешкодити нашому з ним щастю. Навіть вони не врятують милого чарівника від мого кохання!

В книзі є:
– багато гумору
– прокляття
– шикарний чоловік… з секретом, від якого ви зі стільців попадаєте!
– справжнє кохання
– таємниці минулого героїні, про які вона й сама не знала
– бадьорий стьоб над штампами любовного фентезі
 

Також під однією обкладинкою з нею ви знайдите пригодницьке любовне фентезі про море, сонце та піратські легенди!

Втекти від проклятого нареченого, або Моя піратська пригода

Анотація:
Коли мене зрадив мій наречений, я мріяла лише почати нове життя… І того ж вечора опинилася на кораблі-примарі, у полоні капітана легендарного Летючого голландця, який хоче взяти мене за дружину!
Тепер сам морський диявол Дейві Джонс пропонує мені сумнівну допомогу. Але чи варто мені довіряти йому?

В книзі є:
– прикольний фамільяр
– шикарнючі чоловіки
– піратські легенди- морські пригоди
– героїня, яка не падає духом
– справжнє кохання
– атмосфера, що нагадує про літо

 

І обов’язково завітайте на мою книгу, яка зараз саме активно викладається! Проди – щодня! “Яжмати! або Некромант в комплекті”

Анотація:
Потрапити в дружину королівського некроманта? Наче непогано. Чоловік — красень, світ — не середньовіччя.
Тільки хто ж знав, що чоловік впаде в немилість та доведеться перебратися з розкішного маєтку до двокімнатки на околиці? І поки милий гарує, мені належить поринути в будні матусі в декреті, яка навіть магією не володіє. А без слуг доглядати немовлятко виявилося не так просто… Надто коли в дитинки зарано прокинувся батьків дар.
Але вішати носа рано! Що там за планом? Виростити свою магічну кровиночку, налагодити сімейне життя і рознюхати про опалу чоловіка? Можна спробувати!

Оригінал статті на Букнет: Книгу завершено! Мері Сью під прикриттям

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"