Книгу Завершено! Відьма на вигулі

Книгу Завершено! Відьма на вигулі

Книгу Завершено! Відьма на вигулі

КНИГУ ЗАВЕРШЕНО!

Красивий і сильний чоловік

Пригоди і трішки романтики

– Марго! – привёл меня в чувства до боли знакомый и родной голос. Что-то очень тяжёлое навалилось на меня, придавливая сверху и затрудняя дыхание. О боги!
– Слезь с меня… – прохрипела, чувствуя, как трещат кости.
– Ой! – воскликнула Лада. – Прости-прости! Но, как ты могла так со мной поступить? Знаешь, как я волновалась? Едва не поседела от тревоги!..
– Ты блондинка, – привычно отшутилась, пытаясь поднять веки. Яркий свет резал глаза, словно кто-то сыпанул в них песка. – Никто бы этого не заметил…
– Совсем дурная? – обиделась подруга. Пускай! Это не на долго. За что я люблю свою Ладку, так это за неумение долго дуться и держать всё в себе.
Осмотрелась. Вокруг белые стены и минимум мебели.
– Где это я? – недоумённо поинтересовалась.
– Как «где»? – буркнула Скворцова. – В школьном лазарете. Отец пытался убедить этого Бурова перевезти тебя в столицу, ну или хотя бы в городскую лечебницу, но тот упёрся, как осёл. «Нет необходимости! Кроме незначительного сотрясения и переохлаждения госпоже Зарецкой ничего не грозит!» Баран безрогий!
Пока Лада не вспоминала о Диме, мне как-то было всё равно. Но сейчас, услышав с каким легкомыслием он отнёсся к моему здоровью, сердце пронзила боль. Наверное, мне всё-таки не удалось полностью вытравить его из своих мыслей. Глупо! Ведь я всегда знала, что у нас ничего не получиться. Спас, и на том спасибо. Кстати, об этом!
– А как я здесь оказалась?
– Ты не помнишь?..
https://booknet.com/uk/book/vdma-na-vigul-b397618?_lnref=bxI7AzPC

Оригінал статті на Букнет: Книгу Завершено! Відьма на вигулі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Міфи Украіни. Короткий огляд. Богиня Мара

Доброго ранку, любі читачі. Сьогодні у нас дуже особлива богиня.

Мара

Богиня зла, темної ночі, ворожнечі, нічних жахів, смерті.

Несе людям чвари, брехню та хвороби.

Вона – володарка Підземного Світу – Наві, тому

Instagram відновив сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі»

Instagram повернув доступ до сторінки Асоціації родин захисників «Азовсталі» через добу після блокування. Про це повідомила представниця асоціації родин захисників Ганна Науменко.
З кіл

TikTok просуває російський контент попри власну заборону

У TikTok з’являється новий контент для російських користувачів попри заборону самої соцмережі. Про це повідомляють у звіті некомерційної організації Tracking Exposed.
Згідно з політикою

В Ужгороді відкриють ювілейну виставку картин до 75-річчя художника Шандора Балога

Відкриття виставки відбудеться 12 серпня о 15:00 у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту.

Шандор Балог народився 13 серпня 1947 року в селі Великі Геївці. У 1965 році закінчив

Українські юристи закликали Зеленського підписати закон про заборону імпорту російських книжок

Українські правники закликали президента України підписати закон 2309-ІХ, що забороняє імпорт книжок з росії та білорусі та передбачає, що в Україні книжки видаватимуть в перекладі укра

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"