Книгу Завершено! Відьма на вигулі

Книгу Завершено! Відьма на вигулі

Книгу Завершено! Відьма на вигулі

КНИГУ ЗАВЕРШЕНО!

Красивий і сильний чоловік

Пригоди і трішки романтики

– Марго! – привёл меня в чувства до боли знакомый и родной голос. Что-то очень тяжёлое навалилось на меня, придавливая сверху и затрудняя дыхание. О боги!
– Слезь с меня… – прохрипела, чувствуя, как трещат кости.
– Ой! – воскликнула Лада. – Прости-прости! Но, как ты могла так со мной поступить? Знаешь, как я волновалась? Едва не поседела от тревоги!..
– Ты блондинка, – привычно отшутилась, пытаясь поднять веки. Яркий свет резал глаза, словно кто-то сыпанул в них песка. – Никто бы этого не заметил…
– Совсем дурная? – обиделась подруга. Пускай! Это не на долго. За что я люблю свою Ладку, так это за неумение долго дуться и держать всё в себе.
Осмотрелась. Вокруг белые стены и минимум мебели.
– Где это я? – недоумённо поинтересовалась.
– Как «где»? – буркнула Скворцова. – В школьном лазарете. Отец пытался убедить этого Бурова перевезти тебя в столицу, ну или хотя бы в городскую лечебницу, но тот упёрся, как осёл. «Нет необходимости! Кроме незначительного сотрясения и переохлаждения госпоже Зарецкой ничего не грозит!» Баран безрогий!
Пока Лада не вспоминала о Диме, мне как-то было всё равно. Но сейчас, услышав с каким легкомыслием он отнёсся к моему здоровью, сердце пронзила боль. Наверное, мне всё-таки не удалось полностью вытравить его из своих мыслей. Глупо! Ведь я всегда знала, что у нас ничего не получиться. Спас, и на том спасибо. Кстати, об этом!
– А как я здесь оказалась?
– Ты не помнишь?..
https://booknet.com/uk/book/vdma-na-vigul-b397618?_lnref=bxI7AzPC

Оригінал статті на Букнет: Книгу Завершено! Відьма на вигулі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"