Книги, які читала я
![Книги, які читала я Книги, які читала я](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1589932656_113860.jpg)
Книги, які читала я
Майже два роки я читаю на Букнеті. Бібліотека налічує вже більше ста книг. Деякі безкоштовні, інші придбані мною. Хочу з вами поділитися кращими з них. Принаймні це ті, сюжет яких я добре пам’ятаю)
Йдемо далі, не в порядку рейтингу, а в порядку послідовності в бібліотеці)
Ще про одну авторку хочу розповісти. Ольга Обська – одна з тих, хто творить в жанрі фентезі. Її книги завжди цікаві, оригінальні та легко читаються.
Ася Сергєєва написала дві книги, які я читала, вони про молодих дівчат, про їхні пригоди та пошуки кохання, легко читається і нагадує моїх подруг, які постійно шукають пригод на голову)
Окремо хочу відмітити книгу Лани Вернік “Межі пристойності”. Ця книга напевно краща, яку я читала на Букнет. А те, що вона заснована на реальних подіях додає їй ще більше привабливості.
Книг Уляни Пас в моїй бібліотеці знайшось неочікувано багато) “Відображення у дзеркалі”, “Зірка у долоні”, “Помилка”, “Не вибачу”. Авторка додає щось своє у вже здавалось заїжджений жанр СЛР. Великий респект та повага)
Наступна мені на очі натрапила книга Холод Влади “Віл. Моя боротьба”. А ще теж чудова книга авторки “Вісім бажань”. Обидві заставляють задуматися, мають глибокий зміст. Згадую і мурахи трохи бігають) Хто хоче прочитати щось глибше, рекомендую)
Міка Стів “Тренер і мої 107”. Перша книга, де я побачила неідеальну героїню, із зайвою вагою, своїми тарганами в голові. І вона не мала нав’язливого бажання запхатися в рамки нав’язані суспільством. Незвична та цікава, а кінець взагалі здивував)
Аврора Лимонова “Академія Міста Химер” Книга, що нагадує моє дитинство. Улюблений жанр і стиль написання, який я обожнювала)
Лаванда Різ “П’ятниця тринадцятого”. Цю книгу я запам’ятала через головну героїню, своїм талантом попадати в халепи вона нагадує мене)
Юліанна Бойлук “Коли розквітне лілея”. Хороша книга про розвиток себе, переступання принципів, вчить, що все може трапитись і варто бути сильним та зустрічати всі перешкоди з гордо піднятою головою.
Завершити хочу книгою Наталії Девятко “Чорний камінь”. Можна брати за приклад ідеальної української, ідеального будування сюжету та ідеального виконання.
п.с. Олена Блашкун “Спаринг за любов” і я чекаю ще багато гарних та об’ємних книг)
Цей допис написаний лише з пізнавальною ціллю і без мети когось образити)
А також запрошую написати ваші улюблені книги на сайті)
Оригінал статті на Букнет: Книги, які читала я
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.