Книги, які читала я

Книги, які читала я

Книги, які читала я

Майже два роки я читаю на Букнеті. Бібліотека налічує вже більше ста книг. Деякі безкоштовні, інші придбані мною. Хочу з вами поділитися кращими з них. Принаймні це ті, сюжет яких я добре пам’ятаю) 

Йдемо далі, не в порядку рейтингу, а в порядку послідовності в бібліотеці)

Ще про одну авторку хочу розповісти. Ольга Обська – одна з тих, хто творить в жанрі фентезі. Її книги завжди цікаві, оригінальні та легко читаються. 

Ася Сергєєва написала дві книги, які я читала, вони про молодих дівчат, про їхні пригоди та пошуки кохання, легко читається і нагадує моїх подруг, які постійно шукають пригод на голову)

Окремо хочу відмітити книгу Лани Вернік “Межі пристойності”. Ця книга напевно краща, яку я читала на Букнет. А те, що вона заснована на реальних подіях додає їй ще більше привабливості. 

Книг Уляни Пас в моїй бібліотеці знайшось неочікувано багато) “Відображення у дзеркалі”, “Зірка у долоні”, “Помилка”, “Не вибачу”. Авторка додає щось своє у вже здавалось заїжджений жанр СЛР. Великий респект та повага)

Наступна мені на очі натрапила книга Холод Влади “Віл. Моя боротьба”. А ще теж чудова книга авторки “Вісім бажань”. Обидві заставляють задуматися, мають глибокий зміст. Згадую і мурахи трохи бігають) Хто хоче прочитати щось глибше, рекомендую) 

Міка Стів “Тренер і мої 107”. Перша книга, де я побачила неідеальну героїню, із зайвою вагою, своїми тарганами в голові. І вона не мала нав’язливого бажання запхатися в рамки нав’язані суспільством. Незвична та цікава, а кінець взагалі здивував)

Аврора Лимонова “Академія Міста Химер” Книга, що нагадує моє дитинство. Улюблений жанр і стиль написання, який я обожнювала)

Лаванда Різ “П’ятниця тринадцятого”. Цю книгу я запам’ятала через головну героїню, своїм талантом попадати в халепи вона нагадує мене)

Юліанна Бойлук “Коли розквітне лілея”. Хороша книга про розвиток себе, переступання принципів, вчить, що все може трапитись і варто бути сильним та зустрічати всі перешкоди з гордо піднятою головою.

Завершити хочу книгою Наталії Девятко “Чорний камінь”. Можна брати за приклад ідеальної української, ідеального будування сюжету та ідеального виконання. 

п.с. Олена Блашкун “Спаринг за любов” і я чекаю ще багато гарних та об’ємних книг)

Цей допис написаний лише з пізнавальною ціллю і без мети когось образити)

А також запрошую написати ваші улюблені книги на сайті)

Оригінал статті на Букнет: Книги, які читала я

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Канівському музеї на Тарасовій Горі відбулася презентація унікального видання «Шевченковий…

Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуку Валентина Коваленко.

«Друзі, МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!

Антиімперська, антимосковська риторика Шевченкого Слова сьогодні зрідні духом кожному українцеві, хто ста

В Ужгороді оголосили короткий список VI Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози…

16 травня в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка під час презентації нової художньої книжки «Птах у своєму гнізді» письменника, Шевченківського лауреата, сценариста к

21 подія Книжкового Арсеналу, яку радить Читомо

Книжковий Арсенал у 2024 матиме близько сотні подій, у попередні допандемійні та доповномасштабні роки кількість заходів досягала і 450. Попри зменшення обсягу подієвої частини, її смис

Як допомогти постраждалим від обстрілу друкарні й видавництву

Компанія «Фактор» відкрила збір коштів для допомоги постраждалим від ракетного обстрілу друкарні Factor Druk, скоєного росією напередодні. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила Юл

Стали відомі імена загиблих працівників друкарні у Харкові

Компанія «Фактор» оприлюднила імена загиблих працівників друкарні Factor Druk внаслідок російського ракетного удару по Харкову 23 травня. Про це повідомила Читомо комунікаційна менеджер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"