Книги, у яких здійснюються мрії…

Книги, у яких здійснюються мрії…

Книги, у яких здійснюються мрії…

Мрії бувають різними: скромними та не дуже, великими та прозаїчними, смішними чи заповітними. Іноді вони бувають недясяжними на перший погляд, але будь-яка мрія має право на існування, бо саме вона спонукає нас дихати на повні груди. Перед вами добірка книг, у яких здійснуються мрії, на любий смак: з гірчинкою, з перчинко, солодка, як мед та солона від сліз, або ж з ароматом кави та яблучного пирога. Нехай смакує!

“Про мрії потрібно розповідати – і тоді вони здійснять” слова закоханого чоловіка, який немов чарівник втілював мрії у життя коханої жінки.

Обіймаю тебе крилами

Коли мати Світлани побачила, що її донька народилася без рук, то залишила дитину в пологовому будинку. На долю дівчини випало чимало випробувань: дитбудинок, зневажливе ставлення суспільства, зрада коханої людини… І все ж, попри всі труднощі, вона досягла того, про що мріяла, знайшла своє місце у житті.

Прикриття

Через власну поведінку я втрачаю роботу в татковій фірмі та нареченого. І як мені довести їм, що зі мною варто рахуватися? От тут і з’являється мрія – опанувати військову справу. Ось тільки для моєї зовнішності, на думку ненависного, але спокусливого інструктора, не зовсім підходяща справа. От і доведемо ще й інструктору з конкурентами, що зі мною варто рахуватися. Мрії мають властивість здійснюватися… Чи ні?

Дух Різдва

Працюючи в пологовому будинку, акушеом, Яна допомагала маленьким янголятам народитися, кожну хвилину свого життя мріючи стати матір’ю. Після автомомбільної аварії, заповітне бажання здавалося недосяжним, але у різдв’яну ніч зустрівся він…

Пектораль для Місафір. Народжена Блискавичною

Коли він вперше її побачив, вона стала його мрією. Єдина дівчина, яка повністю відповідала його уявленням про ідеальну дружину. Однак, вона наречена його брата. Чи вистачить сил Теодору досягти своєї мрії, не ставши ворогом родичу і майбутньому королю Маріанії?

Оригінал статті на Букнет: Книги, у яких здійснюються мрії…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Українські журналісти збирають кошти на книгу про Голодомор

Редакторська група українського суспільно-історичного онлайнового ресурсу «Історична правда» оголосила про збір коштів для перекладу та видання книжки Александра ​​Вінербергера про Голо

Ткаченко: «Порушуємо питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за…

Україна порушує на міжнародному рівні питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за кордоном, та про запровадження санкцій проти російських культурних діячів.

Про це сказав міністр культ

Від книжок-картинок до казок про світло: найпомітніші дитліт листопада

Патріотичні книжки-картинки, які можна дарувати іноземцям, шалені пригоди й свіженький детектив для середнього шкільного віку — у нашому огляді книжкових новинок для дітей.
Киці-мандрів

Роман Асєєва про «Ізоляцію» видадуть у Польщі

Роман Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали польською. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
Польське видання матиме назву «Сві

Євросоюз підтримає переклади художньої літератури українською мовою

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс «Поширення європейських художніх робіт 2023». Про це повідомило українське бюро організації на своїй офіційній

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"