Книги, у яких здійснюються мрії…

Книги, у яких здійснюються мрії…

Книги, у яких здійснюються мрії…

Мрії бувають різними: скромними та не дуже, великими та прозаїчними, смішними чи заповітними. Іноді вони бувають недясяжними на перший погляд, але будь-яка мрія має право на існування, бо саме вона спонукає нас дихати на повні груди. Перед вами добірка книг, у яких здійснуються мрії, на любий смак: з гірчинкою, з перчинко, солодка, як мед та солона від сліз, або ж з ароматом кави та яблучного пирога. Нехай смакує!

“Про мрії потрібно розповідати – і тоді вони здійснять” слова закоханого чоловіка, який немов чарівник втілював мрії у життя коханої жінки.

Обіймаю тебе крилами

Коли мати Світлани побачила, що її донька народилася без рук, то залишила дитину в пологовому будинку. На долю дівчини випало чимало випробувань: дитбудинок, зневажливе ставлення суспільства, зрада коханої людини… І все ж, попри всі труднощі, вона досягла того, про що мріяла, знайшла своє місце у житті.

Прикриття

Через власну поведінку я втрачаю роботу в татковій фірмі та нареченого. І як мені довести їм, що зі мною варто рахуватися? От тут і з’являється мрія – опанувати військову справу. Ось тільки для моєї зовнішності, на думку ненависного, але спокусливого інструктора, не зовсім підходяща справа. От і доведемо ще й інструктору з конкурентами, що зі мною варто рахуватися. Мрії мають властивість здійснюватися… Чи ні?

Дух Різдва

Працюючи в пологовому будинку, акушеом, Яна допомагала маленьким янголятам народитися, кожну хвилину свого життя мріючи стати матір’ю. Після автомомбільної аварії, заповітне бажання здавалося недосяжним, але у різдв’яну ніч зустрівся він…

Пектораль для Місафір. Народжена Блискавичною

Коли він вперше її побачив, вона стала його мрією. Єдина дівчина, яка повністю відповідала його уявленням про ідеальну дружину. Однак, вона наречена його брата. Чи вистачить сил Теодору досягти своєї мрії, не ставши ворогом родичу і майбутньому королю Маріанії?

Оригінал статті на Букнет: Книги, у яких здійснюються мрії…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"