Книга, яка спокушає…

Книга, яка спокушає…

Книга, яка спокушає…

Привіт, мої любі Натхненники!!!

Книга з характером.
Уривок. 

“— Де ти в біса була??? Я два дні не можу до тебе додзвонитись. Я писав тобі. — Важко видихнувши, Деміан забрав рукою волосся назад, дивлячись на мене схвильованим, втомленим і водночас сердитим поглядом. Він важко дихав. Хвилювання на його обличчі говорили про те, що він не знаходив собі місця ці два дні. 
   — Я не бачила. — Спокійно сказала я.
   — Так, ти не бачила?! Тоді це все пояснює. — Саркастично мовив він. — Добре. — Закипав він. Будь ласкава тоді поясни, що ж ти такого робила, що ти не бачила жодного дзвінка та повідомлень?
   — Я виїжджала за місто. — Все так само спокійно знову відповіла я. —Мені треба було подумати. — Я кинула сумку на стілець і зустрілась з його втомленим поглядом. Зараз його очі були саме такими. Здавалося він не спав ці дні. Так само, як і я. Моєю причиною був він… А я його. — Мені шкода, що я змусила тебе хвилюватись. Але зі мною все гаразд.
   — Про що ти думала, коли не відповідала?
   — А про що я мала думати?
   — Про те, що я можу хвилюватись. — Тепер в його очах закипів гнів, але обличчя і досі видавало втому. 
   — Це не твій клопіт. Я доросла жінка, можу сама про себе подбати. — Мені кортіло забрати погляд, заховатись від його пронизливих темних очей, але я все-таки – цього не зробила”. 

Моя сторінка на Букнет

Моя група фейсбук

 #бестселер #ХарламоваАнна #Бос_та_підлегла #Безжальна_спокуса #новинка

Оригінал статті на Букнет: Книга, яка спокушає…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"