Книга, яка спокушає…

Книга, яка спокушає…

Книга, яка спокушає…

Привіт, мої любі Натхненники!!!

Книга з характером.
Уривок. 

“— Де ти в біса була??? Я два дні не можу до тебе додзвонитись. Я писав тобі. — Важко видихнувши, Деміан забрав рукою волосся назад, дивлячись на мене схвильованим, втомленим і водночас сердитим поглядом. Він важко дихав. Хвилювання на його обличчі говорили про те, що він не знаходив собі місця ці два дні. 
   — Я не бачила. — Спокійно сказала я.
   — Так, ти не бачила?! Тоді це все пояснює. — Саркастично мовив він. — Добре. — Закипав він. Будь ласкава тоді поясни, що ж ти такого робила, що ти не бачила жодного дзвінка та повідомлень?
   — Я виїжджала за місто. — Все так само спокійно знову відповіла я. —Мені треба було подумати. — Я кинула сумку на стілець і зустрілась з його втомленим поглядом. Зараз його очі були саме такими. Здавалося він не спав ці дні. Так само, як і я. Моєю причиною був він… А я його. — Мені шкода, що я змусила тебе хвилюватись. Але зі мною все гаразд.
   — Про що ти думала, коли не відповідала?
   — А про що я мала думати?
   — Про те, що я можу хвилюватись. — Тепер в його очах закипів гнів, але обличчя і досі видавало втому. 
   — Це не твій клопіт. Я доросла жінка, можу сама про себе подбати. — Мені кортіло забрати погляд, заховатись від його пронизливих темних очей, але я все-таки – цього не зробила”. 

Моя сторінка на Букнет

Моя група фейсбук

 #бестселер #ХарламоваАнна #Бос_та_підлегла #Безжальна_спокуса #новинка

Оригінал статті на Букнет: Книга, яка спокушає…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"