Книга про те, як сучасні митці намагаються заробити в цифрову епоху, вийде українською

Книга про те, як сучасні митці намагаються заробити в цифрову епоху, вийде українською

Yakaboo Publishing на своїй сторінці в Facebook розповіла про новинки, які вже цього місяця вийдуть до друку. Одна з таких – “Смерть митця. Як творчі люди виживають у часи мільярдерів і технологічних гігантів” (The Death of the Artist) журналіста і критика Вільяма Дерезевіца.

Вільям Дерезевіц – есеїст, колишній професор англійської мови в Єльському університеті. Отримав нагороду Національного гуртка критиків книг за досконалість в рецензуванні і є автором бестселерів New York Times.

Його книга досліджує труднощі, з якими стикаються митці XXI ст., щоб заробити творчістю на життя в умовах цифрової епоху – та як взагалі змінилося сприйняття мистецтва.

Книга про те, як сучасні митці намагаються заробити в цифрову епоху вийде українською

Обкладинка книги “Смерть митця. Як творчі люди виживають у часи мільярдерів і технологічних гігантів”, Вільям Дерезевіц. Видавництво: Yakaboo Publushing.

Ґрунтуючись на інтерв’ю з письменниками, музикантами, художниками, артистами, автор книги стверджує: якщо в епоху Відродження художники були ремісниками, в ХIХ столітті – богемою, в ХХ – професіоналами, то в цифрову епоху народжуються нові значення, які змінюють наші уявлення про природу мистецтва і ролі художника в суспільстві.

Очікувана дата виходу: 29 липня.

Оригінал статті на Читомо: Книга про те, як сучасні митці намагаються заробити в цифрову епоху, вийде українською

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"