Книга, повз яку я не могла пройти
![Книга, повз яку я не могла пройти Книга, повз яку я не могла пройти](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1611672335_1408407.jpg)
Книга, повз яку я не могла пройти
Знаєте, чому? Бо в ній теж є кілька варіантів любовних ліній, брат, що постійно підозрює дівчину і багато криміналу. Отже, ті, хто читають “Він мене дістав. Вона мене дістала” розуміють, НАСКІЛЬКИ мені близька ця тема)))
Впевнена, ви вже зрозуміли, про яку історію я кажу, але якщо ні – то мова йде про “Таємне завдання” Кристини Асецької))))
Оригінал статті на Букнет: Книга, повз яку я не могла пройти
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.