Книга може змінити життя (?)
![Книга може змінити життя (?) Книга може змінити життя (?)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1649881005_9625152.jpg)
Книга може змінити життя (?)
Та я не про це зараз. Не секрет, що з кожної прочитаної книги ми беремо щось для себе. Тут книги про саморозвиток не беремо до уваги – лише художня література. Хтось мотивується, хтось здобуває цінності, хтось знаходить цікаву фразу для себе та робить її власною “коронною”. Для когось знаходиться девіз. А в когось життя перевертається з ніг на голову.
Чи ні? Хіба буває так, що після прочитання книги, людина йде новим для себе шляхом?
Особисто у мене так було після роману Сесилії Ахерн “P.S. I Love You”. Зізнаюсь, читаючи її в певні моменти не плакала – ридала. Переваривши прочитане я зрештою зрозуміла, що “потім” може не настати. І не варто залишати свої мрії на потім. Так я стала ставитись до бажання творити серйозніше. І так з’явився перший роман з категорії “молодіжна підліткова проза”. Він і досі лежить на жорсткому диску без діла. Хто зна, можливо я наважусь його відредагувати та виставити на ваш розсуд. Але зараз не про це)
Після цієї книги пройшов час. Твори так і писались в блокнот. Було кілька публікацій віршів. І власне все.
А потім було затяжне читання історичних романів. Вони стали своєрідними ліками для моєї творчої натури. І тоді, поміж багатьох, мені потрапив на очі роман авторки Монінг Карен Марі “Поцілунок горянина”. Тепер я можу впевнено сказати, що ця книга перевернула моє життя. Саме після того, як я її прочитала я зрозуміла, що хочу та можу писати. До того ж писати в тому жанрі, який сама люблю читати. Не виключено, що ця книга вплинула на появу роману “Лерд дав слово”)
Так, не все задумане вдається відразу. Але я пишу. Пишу, бо зрозуміла, що чим більше я стримую себе, тим гірше для мене. А от війна (як це не дивно звучить) стимулювала мене почати викладати книги для читачів. Тому що вона дала зрозуміти, що іншого моменту для публікації може й не настати. Потрібно діяти тут і зараз.
А у вас були книги, які впливали на життя? Якщо так, то які?
Оригінал статті на Букнет: Книга може змінити життя (?)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.