Книга може змінити життя (?)
Книга може змінити життя (?)
Та я не про це зараз. Не секрет, що з кожної прочитаної книги ми беремо щось для себе. Тут книги про саморозвиток не беремо до уваги – лише художня література. Хтось мотивується, хтось здобуває цінності, хтось знаходить цікаву фразу для себе та робить її власною “коронною”. Для когось знаходиться девіз. А в когось життя перевертається з ніг на голову.
Чи ні? Хіба буває так, що після прочитання книги, людина йде новим для себе шляхом?
Особисто у мене так було після роману Сесилії Ахерн “P.S. I Love You”. Зізнаюсь, читаючи її в певні моменти не плакала – ридала. Переваривши прочитане я зрештою зрозуміла, що “потім” може не настати. І не варто залишати свої мрії на потім. Так я стала ставитись до бажання творити серйозніше. І так з’явився перший роман з категорії “молодіжна підліткова проза”. Він і досі лежить на жорсткому диску без діла. Хто зна, можливо я наважусь його відредагувати та виставити на ваш розсуд. Але зараз не про це)
Після цієї книги пройшов час. Твори так і писались в блокнот. Було кілька публікацій віршів. І власне все.
А потім було затяжне читання історичних романів. Вони стали своєрідними ліками для моєї творчої натури. І тоді, поміж багатьох, мені потрапив на очі роман авторки Монінг Карен Марі “Поцілунок горянина”. Тепер я можу впевнено сказати, що ця книга перевернула моє життя. Саме після того, як я її прочитала я зрозуміла, що хочу та можу писати. До того ж писати в тому жанрі, який сама люблю читати. Не виключено, що ця книга вплинула на появу роману “Лерд дав слово”)
Так, не все задумане вдається відразу. Але я пишу. Пишу, бо зрозуміла, що чим більше я стримую себе, тим гірше для мене. А от війна (як це не дивно звучить) стимулювала мене почати викладати книги для читачів. Тому що вона дала зрозуміти, що іншого моменту для публікації може й не настати. Потрібно діяти тут і зараз.
А у вас були книги, які впливали на життя? Якщо так, то які?
Оригінал статті на Букнет: Книга може змінити життя (?)
Блог
УІК: У 2025 році інститут потребуватиме понад 1,4 млрд грнПотреба Українського інституту книги у фінансуванні на 2025 рік становить 1 442 мільйони гривень. Про це повідомили під час презентації «Державна підтримка книжкової галузі: виклики 202
У серпні рф продовжила вбивати журналістів при виконанні редакційних завданьУ серпні Інститут масової інформації зафіксував в Україні 28 випадків порушення свободи слова, серед них 19 російських злочинів. Про це свідчать дані щомісячного моніторингу ІМІ «Бароме
Люба-Параскевія СТРИНАДЮК. Роди неоднакіЄв падати з сил, голодніти, облизував губи, солоні, впрілі, шукав очима коритця на полонині з водицею свіжою, холодною, головички, б’ючої з-під землі, дзюркотливої. Розстелив кожух єрований, приліг обік
Боротьба за свободу, маркери нації і поліські болота: новий український нон-фікшнЗ нагоди Національного тижня читання нон-фікшну, ініційованого Українським інститутом книги, зібрали дуже різні новинки від українських авторів. Літературознавство, осмислення війни, пі
Більшість читачів книжок у Megogo — чоловіки33,93% власників акаунтів медіасервісу Megogo читають книжки щодня. Про це йдеться в дослідженні читацьких звичок користувачів Megogo «Книжки в епоху стрімінгів».
Megogo опитало майже 6
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.