Книга може змінити життя (?)

Книга може змінити життя (?)
Та я не про це зараз. Не секрет, що з кожної прочитаної книги ми беремо щось для себе. Тут книги про саморозвиток не беремо до уваги – лише художня література. Хтось мотивується, хтось здобуває цінності, хтось знаходить цікаву фразу для себе та робить її власною “коронною”. Для когось знаходиться девіз. А в когось життя перевертається з ніг на голову.
Чи ні? Хіба буває так, що після прочитання книги, людина йде новим для себе шляхом?
Особисто у мене так було після роману Сесилії Ахерн “P.S. I Love You”. Зізнаюсь, читаючи її в певні моменти не плакала – ридала. Переваривши прочитане я зрештою зрозуміла, що “потім” може не настати. І не варто залишати свої мрії на потім. Так я стала ставитись до бажання творити серйозніше. І так з’явився перший роман з категорії “молодіжна підліткова проза”. Він і досі лежить на жорсткому диску без діла. Хто зна, можливо я наважусь його відредагувати та виставити на ваш розсуд. Але зараз не про це)
Після цієї книги пройшов час. Твори так і писались в блокнот. Було кілька публікацій віршів. І власне все.
А потім було затяжне читання історичних романів. Вони стали своєрідними ліками для моєї творчої натури. І тоді, поміж багатьох, мені потрапив на очі роман авторки Монінг Карен Марі “Поцілунок горянина”. Тепер я можу впевнено сказати, що ця книга перевернула моє життя. Саме після того, як я її прочитала я зрозуміла, що хочу та можу писати. До того ж писати в тому жанрі, який сама люблю читати. Не виключено, що ця книга вплинула на появу роману “Лерд дав слово”)
Так, не все задумане вдається відразу. Але я пишу. Пишу, бо зрозуміла, що чим більше я стримую себе, тим гірше для мене. А от війна (як це не дивно звучить) стимулювала мене почати викладати книги для читачів. Тому що вона дала зрозуміти, що іншого моменту для публікації може й не настати. Потрібно діяти тут і зараз.
А у вас були книги, які впливали на життя? Якщо так, то які?
Оригінал статті на Букнет: Книга може змінити життя (?)
Блог
Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтахЗа 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови
Книжковий Арсенал-2023 оголосив програмуОголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф
Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «
Андрій Содомора. ДружбаХай знає тиран собі на біду,
Що друга я зроду не підведу,
Нехай довершить свою пімсту,
Та ціну складе побратимству.
Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі
Пішов з життя ілюстратор Олександр МіхнушевНа 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.