Книга може змінити життя (?)

Книга може змінити життя (?)

Книга може змінити життя (?)

Та я не про це зараз. Не секрет, що з кожної прочитаної книги ми беремо щось для себе. Тут книги про саморозвиток не беремо до уваги – лише художня література. Хтось мотивується, хтось здобуває цінності, хтось знаходить цікаву фразу для себе та робить її власною “коронною”. Для когось знаходиться девіз. А в когось життя перевертається з ніг на голову.

Чи ні? Хіба буває так, що після прочитання книги, людина йде новим для себе шляхом?

Особисто у мене так було після роману Сесилії Ахерн “P.S. I Love You”. Зізнаюсь, читаючи її в певні моменти не плакала – ридала. Переваривши прочитане я зрештою зрозуміла, що “потім” може не настати. І не варто залишати свої мрії на потім. Так я стала ставитись до бажання творити серйозніше. І так з’явився перший роман з категорії “молодіжна підліткова проза”. Він і досі лежить на жорсткому диску без діла. Хто зна, можливо я наважусь його відредагувати та виставити на ваш розсуд. Але зараз не про це)

Після цієї книги пройшов час. Твори так і писались в блокнот. Було кілька публікацій віршів. І власне все.

А потім було затяжне читання історичних романів. Вони стали своєрідними ліками для моєї творчої натури. І тоді, поміж багатьох, мені потрапив на очі роман авторки Монінг Карен Марі “Поцілунок горянина”. Тепер я можу впевнено сказати, що ця книга перевернула моє життя. Саме після того, як я її прочитала я зрозуміла, що хочу та можу писати. До того ж писати в тому жанрі, який сама люблю читати. Не виключено, що ця книга вплинула на появу роману “Лерд дав слово”)
Так, не все задумане вдається відразу. Але я пишу. Пишу, бо зрозуміла, що чим більше я стримую себе, тим гірше для мене. А от війна (як це не дивно звучить) стимулювала мене почати викладати книги для читачів. Тому що вона дала зрозуміти, що іншого моменту для публікації може й не настати. Потрібно діяти тут і зараз.

А у вас були книги, які впливали на життя? Якщо так, то які?

Оригінал статті на Букнет: Книга може змінити життя (?)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

«Місто» Валер’яна Підмогильного тепер можна прочитати і польською

Роман «Місто» Валер’яна Підмогильного видали у Польщі. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
«Сміливо сучасний, часом надто полемічний, іронічний та інтерте

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Букерівська премія-2024 назвала фіналістів

Букерівська премія оголосила короткий список творів, що претендують на нагороду у 2024 році. Про це повідомили на сайті премії.
До короткого списку увійшли:
 

Not a River («Не річка»),

Переклади Асєєва і Жадана — у довгому списку премії PEN America

Книжки Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» і Сергія Жадана How Fire Descends («Як сходить вогонь») у перекладі англійською номінували на премію PEN America Trans

Читомо запускає книжкову «Вітрину новинок-2024» у зміненому форматі

До міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» Читомо оголошує запуск проєкту «Вітрина новинок». 
«Вітрину новинок» Читомо організовує щорічно, починаючи з 2015 року. Проєкт втілюють у

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"