Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Привіт, мої любі читачі та колеги! 

До вашої уваги книга “Паспортист” Захара Цибченка – детектив/трилер, який тримає у напрузі з першої хвилини. На вас чекає цікавий сюжет, яскраві численні герої, не схожі між собою, інтрига, яка змушує роздумувати та шукати правильну відповідь всю книгу. Ловіть цікавий шматочок, і надіюся ви захопитеся цим твором, так само як і я:

Я різко відкрив очі, прокинувшись від поганого сну. Навколо мене стояла тьма, яку лише злегка розганяло місячне світло, що пробивається крізь щілину в шторці. Я повільно підвівся та сів. Неакуратно згорнута ковдра недбало валялася на другій половині двоспального ліжка. Сьогодні один…

«Бачиш, Білл!? Все так просто!»

Його голос не переставав звучати в моїй голові, повторюючи одні й ті ж слова знову і знову. Я вже збився з рахунку, яку ніч поспіль мене будять кошмари, де він, весь у крові, без угаву говорить все це.

«Подивись на мене! Не відводь погляд! Дивись мені в очі, Біллі!»

Я насторожено озирнувся навколо: очі вже звикли до темряви, і я міг бачити приблизні силуети речей та меблів навколо. Повернувся до шафи з одягом, зовні дверцят якого висіло дзеркало. Я побачив у цьому дзеркалі своє зображення. Вірніше, розмиті та чорні обриси свого тіла, яке самотньо сиділо на ліжку.

Трохи збоку від мене – тумбочка, на якій стояв електронний годинник і склянка води. Серед темряви, на годиннику чітко виднілися червоні цифри «1:12».

«А ти думаєш, що я слабак, Біллі? Скажи мені! Подивися на неї та скажи мені негайно!»

Я одним махом спустошив склянку води. Мені зовсім не хотілося пити, але я розраховував, що поглинання води відверне мене хоча б на кілька секунд. Я знав, що якщо спробую лягти спати, то не засну – занадто багато думок крутиться в голові, змушують думати про минуле та сьогодення, не даючи мозку розслабитися.

Вже вранці мені треба було йти на роботу, і приходити туди сонним не дуже хотілося. Іншого вибору не бачив – буду чекати до ранку. З іншого боку, я був упевнений, що не просплю та навіть прийду раніше всіх. Хоч якийсь плюс.

«Відповідай, Білл»

Я вийшов зі спальні, включив у залі світло і пройшов на кухню, яку від вітальні відділяла лише стійка. Кавоварка загула на половину будинку, повільно наливаючи каву мені в склянку. Приблизно так само текла кров. Її кров…

«Кажи!»

Біль від його ляпаси тоді, багато років тому, немов знову відгукнулася на моїй щоці.

«Ти не слабак…»

Анотація до книги “Паспортист ”

Дивно, як одна людина може зруйнувати тихе та спокійне життя цілого міста. Тримати у страху кожного з його мешканців, включаючи поліцію, яка повинна визначити його як можна швидше.
Чи зможуть головні герої розкрити справу і зловити безжального вбивцю? І чи доберуться вони до Паспортиста раніше, ніж він застане їх зненацька?

Оригінал статті на Букнет: Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"