Книга “Викрадач” вже на сайті!

Книга “Викрадач” вже на сайті!

Книга “Викрадач” вже на сайті!

Привіт, мої дорогі читачі та колеги!

Окрема подяка за ваші здогади. Найближчою до істини стала Каміла Дані. Бо мій співавтор –  Кристина Асецька. Ми з нею дуже різні насправді, але гарно спрацювалися та доповнили одна одну.

Книга вже на сайті, тому щиро запрошуємо вас до її прочитання та занурення в нову історію разом з нами. Дуже хвилюємося, бо такий досвід перший, тому з нетерпінням чекаємо на вашу підтримку та відгуки. Перейти до книги “ВИКРАДАЧ”

Ловіть смачний шматочок першої глави книги «Викрадач»

Він нахилився, легким неквапливим рухом провів тильною стороною долоні по темному довгому волоссю. Уляна, немов кішка, сама горнулася та насолоджувалася цими м’якими та ласкавими дотиками. Чоловік наблизився на небезпечно близьку відстань, поклав руку на шию, легенько притягуючи її за потилицю, а тоді прошепотів їй у губи:

–  Не можу нічого зі собою вдіяти, ти заворожила мене. Хочеться постійно доторкатися до тебе, піклуватися та захищати.

Уляна не дихала, тремтіла, ноги підкошувалися. Відчувала небезпеку, але разом з тим спрагу до невідомого, бажаного, жаданого. Вона не відводила очі від небесного погляду, і дозволила полонити разом з тілом свою душу та серце. І він не стримався, поцілував. Спочатку ніжно, неквапливо, щоб не сполохнути. Не побачивши спротиву, цілував вимогливіше та наполегливіше, вдихаючи неймовірний аромат дівчини. Дотики та обійми були точними, але в той самий час делікатними, наче Уляна найдорожче, що в нього є.

Врешті відірвавшись від солодких губ, пригорнув до себе, важко дихаючи, та прошепотів біля вуха:

–  Не боїшся мене?

– А ти хочеш, щоб боялася? – Уляна запитала пошепки.

Оригінал статті на Букнет: Книга “Викрадач” вже на сайті!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"