Книга автора, родом із країни льону…

Книга автора, родом із країни льону…

У залі літературної слави Львівської обласної організації Національної спілки письменників України відбулася презентація вперше опублікованого роману Зянона Пазьняка – білоруського політика, вченого, письменника і публіциста.
 

Свого часу він перебував в опозиції до авторитарного режиму Лукашенка і пережив не один замах на своє життя. Тож сьогодні змушений  жити за межами рідної Білорусі, отримавши  політичний притулок у Сполучених Штатах Америки.
 
Роман «Гіркий запах полиновий…» вийшов в українському перекладі Іви Подольської у видавничій  серії  Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози «Крилатий Лев». В ньому майстерно описані події підсовєцької батьківщини автора другої половини двадцятого століття в добу тоталітаризму.  На художніх прикладах людських доль письменник розкриває внутрішній світ своїх співвітчизників, які живуть у сусідній з нами державі.

В.о. голови ЛОО НСПУ Олександр Дяк

У презентації взяли участь письменники та гості, зокрема український правозахисник, публіцист, віцеректор Українського католицького університету у Львові Мирослав Маринович, народний художник України Віктор Москалюк, фрагментами картини якого оформлено обкладинку  книжки,  директорка Львівської обласної бібліотеки для юнацтва імені Романа Іваничука Тетяна Пилипець,  лавреатка Національної премії імені Тараса Шевченка Галина Пагутяк, письменники Ольга Кіс, Юрій Грешко та Леся Бернакевич, яка виконала одну з  улюблених пісень Зянона Пазьняка «Полонез Огінського» білоруською мовою.
 
Модерував літературний редактор і видавець роману, в.о. голови ЛОО НСПУ Олександр Дяк.
 
Автор фото – Йосип Марухняк
 
Пресслужба Львівської обласної організації НСПУ

 

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Книга автора, родом із країни льону…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"