Кліше — це добре?

Кліше — це добре?
Я завжди думала, що клішировані персонажі — це погано. Що таких треба уникати за будь-яких умов. Що бестселери базуються саме на неординарних особистостях, яких досі ніхто ще не вигадував.
Навіть хочеться сказати, що деяких “клішированих” персонажів можна назвати класичними) Найяскравішим прикладом такого явища я би назвала серію дитячих книг та сімейних фільмів “Щоденник слабака”. Там, мабуть, всі герої — кліше клішоване. Головний герой — звичайний хлопчик, який хоче стати популярним в школі, його старший брат — типовий підліток, якому все одно на навчання, і він хоче стати відомим музикантом, їх мама, як і всі мами, намагається об’єднати родину шляхом якихось спільних занять і весь час намагається схуднути, а папа, який весь день проводить на роботі, намагається цих занять уникнути і просто дивитися телевізор.
І знаєте що? Такі типові персонажи зовсім не відштовхуюють! Ви навпаки, ще більше проникаєтеся історією, бо все, що сказано про родину нашого героя, можна сказать і про вашу і про будь-яку в світі родину.
Оригінал статті на Букнет: Кліше — це добре?
Блог
Відомі переможниці премії Women in Arts-2025Оголосили лавреаток премії Women in Arts-2025. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Переможницею у номінації «Жінки в літературі» стала Олена Герасим’юк.
Олена Герасим’юк — поетка
П’єса «Баланс» драматургині і ветеранки Аліни Сарнацької перемогла в конкурсі «Драма.UA». Про це повідомили на сторінці конкурсу.
До фіналу конкурсу також увійшли п’єси:
«Брідські явищ
У Польщі, Канаді й Португалії відкрили нові «Українські книжкові полички»У червні 2025 року нові «Українські книжкові полички» з’явилися одразу в трьох містах: португальському місті Коїмбра, польському Рибніку та канадському Бремптоні. Про це повідомили у по
У Фінляндії зафіксували найвищу активність у бібліотеках за майже 20 років2024 рік став рекордним для публічних бібліотек Фінляндії: кількість позичань друкованих книжок досягла найвищого рівня з 2005-го. Про це повідомляє національна телерадіомовна компанія
Відбулася зустріч «Діджитал і душа: створюємо українське майбутнє».17 червня у нас відбулася зустріч «Діджитал і душа: створюємо українське майбутнє».
Цього вечора до нас завітала чудова українська сім’я — Юрій Пероганич і Тетяна Череп‑Пероганич. Він — активний учасн
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.