Карта світу. А чи треба воно?

Карта світу. А чи треба воно?

Карта світу. А чи треба воно?

Любі мої, зараз я вельми активно пишу фентезійну історію “Коронована змієм” з легким закосом у темний реалізм (про те чи потрібні постільні сцени і жорстокість у тексті та в якій саме мірі поговоримо потім).

Аби світ мій тримався купи і не розвалювався по ходу історії, а його частини не мігрували, бо дехто – емісар склерозу, котрий забуває навіть власну дату народження, не те що назву якогось там герцогства і річок, то я нашкрябала карту.

Ось саме вона.

Питання наступне. Чи треба ліпити її в книжку ілюстрацією? Якщо так, то в самій початок, чи там де герої нарешті висунуть свої сраки зі столиці та змінять дислокацію? Бо поки вони сидять в одному місті й намотують нерви один одного на кривий дрючок – до дідька їм та карта?

А ще мені дуже цікаво чи не задовбали читачів фентезячні карти, бо мене трохи так. З іншого боку, може когось в житті не перетрафило вивченням креслення в просторова уява працює як у мене пам’ять? А так одразу помітно де що лежить і як його звати.

Хз, одним словом, мої любі. Поможіть автору-початківцю доки я не полізла ілюстрації саменька малювати.

А, іще по карті. Світ у мене герметичний. Тобто за межі гірського кільця вийти неможливо, бо там живуть усілякі страховиська. В морі теж достобіса потвор, котрими опікується не самій лагідний бог океану. Це зроблено свідомо, бо якщо розтягти географію на повноцінну планету будь-яка подорож стане приводом написати ще цілу книгу. Плюс закритий світ, оточений з усіх боків хижими тварюками – формується дещо інакше. І всі землі поряд з захисними гірськими хребтами воєнізовані трішечки більше ніж повністю. Натомість Метрополія – класична така метрополія. Живе за рахунок ресурсів інших провінцій. Ну і конфлікт провінційних жителів, нехай і титулованих, але визнаних варварами у культурному центрі населеного світу – теж штука цікава. Не все ж про звихнутого Ідару, котрий хоче вбити усе що не так ворушиться або криво лежить писати)))

Оригінал статті на Букнет: Карта світу. А чи треба воно?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"