Карта світу. А чи треба воно?

Карта світу. А чи треба воно?

Карта світу. А чи треба воно?

Любі мої, зараз я вельми активно пишу фентезійну історію “Коронована змієм” з легким закосом у темний реалізм (про те чи потрібні постільні сцени і жорстокість у тексті та в якій саме мірі поговоримо потім).

Аби світ мій тримався купи і не розвалювався по ходу історії, а його частини не мігрували, бо дехто – емісар склерозу, котрий забуває навіть власну дату народження, не те що назву якогось там герцогства і річок, то я нашкрябала карту.

Ось саме вона.

Питання наступне. Чи треба ліпити її в книжку ілюстрацією? Якщо так, то в самій початок, чи там де герої нарешті висунуть свої сраки зі столиці та змінять дислокацію? Бо поки вони сидять в одному місті й намотують нерви один одного на кривий дрючок – до дідька їм та карта?

А ще мені дуже цікаво чи не задовбали читачів фентезячні карти, бо мене трохи так. З іншого боку, може когось в житті не перетрафило вивченням креслення в просторова уява працює як у мене пам’ять? А так одразу помітно де що лежить і як його звати.

Хз, одним словом, мої любі. Поможіть автору-початківцю доки я не полізла ілюстрації саменька малювати.

А, іще по карті. Світ у мене герметичний. Тобто за межі гірського кільця вийти неможливо, бо там живуть усілякі страховиська. В морі теж достобіса потвор, котрими опікується не самій лагідний бог океану. Це зроблено свідомо, бо якщо розтягти географію на повноцінну планету будь-яка подорож стане приводом написати ще цілу книгу. Плюс закритий світ, оточений з усіх боків хижими тварюками – формується дещо інакше. І всі землі поряд з захисними гірськими хребтами воєнізовані трішечки більше ніж повністю. Натомість Метрополія – класична така метрополія. Живе за рахунок ресурсів інших провінцій. Ну і конфлікт провінційних жителів, нехай і титулованих, але визнаних варварами у культурному центрі населеного світу – теж штука цікава. Не все ж про звихнутого Ідару, котрий хоче вбити усе що не так ворушиться або криво лежить писати)))

Оригінал статті на Букнет: Карта світу. А чи треба воно?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У підручнику з української мови 2024 року надрукували мапу України без Криму — Оновлено

У підручнику з української мови для 7 класу авторства філологині Анастасії Онатій й історика Тараса Ткачука надрукували стокову піктограму у формі мапи України без тимчасово окупованого

На Волині знайшли трафарети часів ОУН і УПА для агітаційних графіті

У селі Ощів Горохівської територіальної громади розкопали металеві таблички, які ймовірно належали повстанцям Горохівської округи ОУН і УПА й використовувалися від 1943 року. Про це пов

Снайдер і Жадан відкрили інституцію, яка документує досвід війни

У Львові американський історик Тімоті Снайдер і український письменник й військовослужбовець Сергій Жадан відкрили нову культурно-дослідницьку інституцію «INDEX» — «Institute for Docume

У музеї LUM в Перу з’явився аудіогід українською

У музеї LUM у Перу, який присвячений громадянському конфлікту 1980–2000 років між повстанськими комуністичними рухами та урядом, з’явився аудіогід українською – перший в іспаномовній Америці.
Як передає

«Жадан і Собаки» випустять благодійний мерч в пам’ять про юну художницю

Гурт «Жадан і Собаки» випустить серію благодійного мерчу з малюнками загиблої від російського ракетного обстрілу харківської художниці Вероніки Кожушко в пам’ять про мисткиню і її творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"