Карта світу. А чи треба воно?
Карта світу. А чи треба воно?
Любі мої, зараз я вельми активно пишу фентезійну історію “Коронована змієм” з легким закосом у темний реалізм (про те чи потрібні постільні сцени і жорстокість у тексті та в якій саме мірі поговоримо потім).
Аби світ мій тримався купи і не розвалювався по ходу історії, а його частини не мігрували, бо дехто – емісар склерозу, котрий забуває навіть власну дату народження, не те що назву якогось там герцогства і річок, то я нашкрябала карту.
Ось саме вона.
Питання наступне. Чи треба ліпити її в книжку ілюстрацією? Якщо так, то в самій початок, чи там де герої нарешті висунуть свої сраки зі столиці та змінять дислокацію? Бо поки вони сидять в одному місті й намотують нерви один одного на кривий дрючок – до дідька їм та карта?
А ще мені дуже цікаво чи не задовбали читачів фентезячні карти, бо мене трохи так. З іншого боку, може когось в житті не перетрафило вивченням креслення в просторова уява працює як у мене пам’ять? А так одразу помітно де що лежить і як його звати.
Хз, одним словом, мої любі. Поможіть автору-початківцю доки я не полізла ілюстрації саменька малювати.
А, іще по карті. Світ у мене герметичний. Тобто за межі гірського кільця вийти неможливо, бо там живуть усілякі страховиська. В морі теж достобіса потвор, котрими опікується не самій лагідний бог океану. Це зроблено свідомо, бо якщо розтягти географію на повноцінну планету будь-яка подорож стане приводом написати ще цілу книгу. Плюс закритий світ, оточений з усіх боків хижими тварюками – формується дещо інакше. І всі землі поряд з захисними гірськими хребтами воєнізовані трішечки більше ніж повністю. Натомість Метрополія – класична така метрополія. Живе за рахунок ресурсів інших провінцій. Ну і конфлікт провінційних жителів, нехай і титулованих, але визнаних варварами у культурному центрі населеного світу – теж штука цікава. Не все ж про звихнутого Ідару, котрий хоче вбити усе що не так ворушиться або криво лежить писати)))
Оригінал статті на Букнет: Карта світу. А чи треба воно?
Блог
У підручнику з української мови 2024 року надрукували мапу України без Криму — ОновленоУ підручнику з української мови для 7 класу авторства філологині Анастасії Онатій й історика Тараса Ткачука надрукували стокову піктограму у формі мапи України без тимчасово окупованого
На Волині знайшли трафарети часів ОУН і УПА для агітаційних графітіУ селі Ощів Горохівської територіальної громади розкопали металеві таблички, які ймовірно належали повстанцям Горохівської округи ОУН і УПА й використовувалися від 1943 року. Про це пов
Снайдер і Жадан відкрили інституцію, яка документує досвід війниУ Львові американський історик Тімоті Снайдер і український письменник й військовослужбовець Сергій Жадан відкрили нову культурно-дослідницьку інституцію «INDEX» — «Institute for Docume
У музеї LUM в Перу з’явився аудіогід українськоюУ музеї LUM у Перу, який присвячений громадянському конфлікту 1980–2000 років між повстанськими комуністичними рухами та урядом, з’явився аудіогід українською – перший в іспаномовній Америці.
Як передає
Гурт «Жадан і Собаки» випустить серію благодійного мерчу з малюнками загиблої від російського ракетного обстрілу харківської художниці Вероніки Кожушко в пам’ять про мисткиню і її творч
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.