Канада запустила віртуальний павільйон на Франкфуртському ярмарку

Канада запустила віртуальний павільйон на Франкфуртському ярмарку

Запустили сайт Канади як країни-почесної гості Франкфуртського книжкового ярмарку. Його адреса canadafbm2021.com.

Портал доступний англійською, французькою і німецькою мовами. На ньому опублікували програму подій Канади на ярмарку, перелік авторів та ілюстраторів, онлайн-каталог канадських видавництв, з якими можна домовитись про права на переклад літератури, прослухати подкасти чи переглянути відео з письменниками та видавцями. Крім того, можна провести віртуальний огляд павільйону Канади на ярмарку.

 

«Вперше в історії Франкфуртського книжкового ярмарку країна-почесний гість запрошує на віртуальну екскурсію своїм павільйоном. Перегляньте концепцію павільйону та його вигляд. Тут представлять відвідувачам ярмарку офіційну літературну делегацію Канади», − наголошують представники Канади.

За активностями Канади на ярмарку можна стежити на офіційних сторінках у соцмережах:

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Linkedin

 

Як відомо, країна-почесний гість Франкфуртського ярмарку отримує можливість продемонструвати свою літературу та культуру у Франкфурта та інших регіонах Німеччини. Впродовж року вона організовує різні промо-події: презентації книжок, художні виставки, кінопокази тощо.

 

Статус країни-почесної гості – це престижна можливість продемонструвати видавничі, культурні та креативні індустрії країни. Для країн це можливість збільшити продажі прав на твори та зробити видавців відкритішими на міжнародному рівні.

 

Як відомо, Франкфуртський книжковий ярмарок цьогоріч триває з 20 по 24 жовтня у гібридному форматі. Додамо, нещодавно у Канаді видали путівник українським книжковим ринком.

 

Оригінал статті на Suspilne: Канада запустила віртуальний павільйон на Франкфуртському ярмарку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"