Канада запустила віртуальний павільйон на Франкфуртському ярмарку

Канада запустила віртуальний павільйон на Франкфуртському ярмарку

Запустили сайт Канади як країни-почесної гості Франкфуртського книжкового ярмарку. Його адреса canadafbm2021.com.

Портал доступний англійською, французькою і німецькою мовами. На ньому опублікували програму подій Канади на ярмарку, перелік авторів та ілюстраторів, онлайн-каталог канадських видавництв, з якими можна домовитись про права на переклад літератури, прослухати подкасти чи переглянути відео з письменниками та видавцями. Крім того, можна провести віртуальний огляд павільйону Канади на ярмарку.

 

«Вперше в історії Франкфуртського книжкового ярмарку країна-почесний гість запрошує на віртуальну екскурсію своїм павільйоном. Перегляньте концепцію павільйону та його вигляд. Тут представлять відвідувачам ярмарку офіційну літературну делегацію Канади», − наголошують представники Канади.

За активностями Канади на ярмарку можна стежити на офіційних сторінках у соцмережах:

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Linkedin

 

Як відомо, країна-почесний гість Франкфуртського ярмарку отримує можливість продемонструвати свою літературу та культуру у Франкфурта та інших регіонах Німеччини. Впродовж року вона організовує різні промо-події: презентації книжок, художні виставки, кінопокази тощо.

 

Статус країни-почесної гості – це престижна можливість продемонструвати видавничі, культурні та креативні індустрії країни. Для країн це можливість збільшити продажі прав на твори та зробити видавців відкритішими на міжнародному рівні.

 

Як відомо, Франкфуртський книжковий ярмарок цьогоріч триває з 20 по 24 жовтня у гібридному форматі. Додамо, нещодавно у Канаді видали путівник українським книжковим ринком.

 

Оригінал статті на Suspilne: Канада запустила віртуальний павільйон на Франкфуртському ярмарку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"