Канада запустила віртуальний павільйон на Франкфуртському ярмарку

Канада запустила віртуальний павільйон на Франкфуртському ярмарку

Запустили сайт Канади як країни-почесної гості Франкфуртського книжкового ярмарку. Його адреса canadafbm2021.com.

Портал доступний англійською, французькою і німецькою мовами. На ньому опублікували програму подій Канади на ярмарку, перелік авторів та ілюстраторів, онлайн-каталог канадських видавництв, з якими можна домовитись про права на переклад літератури, прослухати подкасти чи переглянути відео з письменниками та видавцями. Крім того, можна провести віртуальний огляд павільйону Канади на ярмарку.

 

«Вперше в історії Франкфуртського книжкового ярмарку країна-почесний гість запрошує на віртуальну екскурсію своїм павільйоном. Перегляньте концепцію павільйону та його вигляд. Тут представлять відвідувачам ярмарку офіційну літературну делегацію Канади», − наголошують представники Канади.

За активностями Канади на ярмарку можна стежити на офіційних сторінках у соцмережах:

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Linkedin

 

Як відомо, країна-почесний гість Франкфуртського ярмарку отримує можливість продемонструвати свою літературу та культуру у Франкфурта та інших регіонах Німеччини. Впродовж року вона організовує різні промо-події: презентації книжок, художні виставки, кінопокази тощо.

 

Статус країни-почесної гості – це престижна можливість продемонструвати видавничі, культурні та креативні індустрії країни. Для країн це можливість збільшити продажі прав на твори та зробити видавців відкритішими на міжнародному рівні.

 

Як відомо, Франкфуртський книжковий ярмарок цьогоріч триває з 20 по 24 жовтня у гібридному форматі. Додамо, нещодавно у Канаді видали путівник українським книжковим ринком.

 

Оригінал статті на Suspilne: Канада запустила віртуальний павільйон на Франкфуртському ярмарку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"