Кажуть, від долі не втечеш.
![Кажуть, від долі не втечеш. Кажуть, від долі не втечеш.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613926335_7854584.jpg)
Кажуть, від долі не втечеш.
“ТРЕТІМ БУДЕШ?”
А новий розділ уже на Букнеті
https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426
“Як хочеш, мала”.
Як написала одна читачка – від долі не втечеш. Але всі намагаються втекти.
І доля дає шанс перевірити, як краще.
Спойлер: Наша невгамовна дівчинка все ж вмовляє Макса відпустити її в майже самостійне плавання з підстрахуванням.
І тут…
Дякую новим і старим друзям за спільно пережиті емоції й смачну каву!
Хто ще не приєднався – підписуйтесь, у нас цікаво та емоційно, щире та веселе спілкування гарантоване 🙂
Всі книги Роми Аріведерчі
Оригінал статті на Букнет: Кажуть, від долі не втечеш.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.