Йухуууу!!! Новинка!!!” Моя На СпІр”!!!
Йухуууу!!! Новинка!!!” Моя На СпІр”!!!
Дорогі друзі!!!
МОЯ НА СПІР( ТИК)
Анотація до книги “Моя на спір”
Я покохала його так, як кохають раз і на все життя.
Я віддала йому все. Свої почуття. свою невинність.
Відмовилась від блискучого майбутнього. Від власної сім”ї!!!
Але… Для нього це була лише гра! Він просто був зі мною на спір!
На вас чекає
* заборонене кохання всупереч всьому ( але чи залишиться наша пара разом і чи витримає це кохання всі перешкоди на своєму шляху?
* шикарний герой ( який, сподіваюсь, і закохає у себе, і… Можливо, вибісить)!
* незаймана героїня
І шалене, просто шалене кохання!
А ще відкрию секрет. Тільки тссссссс….
Героєм цієї історії стане той самий син Дикуна з роману ” СПАДКОЄМЕЦЬ ДЛЯ ДИКУНА”, якого він знайшов!!! Але історії не зв”ящані між собою та читаються окремо!
Запрошую усіх!!!!!!!! Давайте пройдемо цю історію разом!!!
Люблю вас!
ВАША Кіра
Оригінал статті на Букнет: Йухуууу!!! Новинка!!!” Моя На СпІр”!!!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.