З 2025 року у росії не можна буде використовувати антивіруси з «недружніх країн»

З 2025 року у росії не можна буде використовувати антивіруси з «недружніх країн»

З метою «забезпечення інформаційної безпеки» у росії з 2025 року не можна буде користуватися засобами захисту інформації з «недружніх країн». Про це ідеться в указі владіміра путіна, опублікованому на офіційному порталі правової інформації рф.

 

Указ поширюється на федеральні органи виконавчої влади росії, державні фонди, держкорпорації, стратегічні підприємства й організації, створені на підставі федеральних законів. Крім цих структур, під нововведення потрапляють і юридичні особи, які є «суб’єктами критичної інформаційної інфраструктури».

 

Згідно з документом, у кожному з цих органів мають бути створені підрозділи з IT-безпеки. Повноваження щодо забезпечення інформаційної безпеки, зокрема «з виявлення, попередження та ліквідації наслідків комп’ютерних атак», керівники організацій мають покласти на своїх заступників. 

 

Також путін вимагає забезпечити безперешкодний доступ, у тому числі віддалений, співробітникам федеральної служби безпеки (ФСБ) до використовуваних організаціями інформаційних ресурсів для «здійснення моніторингу»

 

Нагадаємо, 4 березня у росії заблокували Facebook, Twitter, відімкнули рекламу в Instagram та Youtube. 14 березня Роскомнагляд заблокував Instagram. 21 березня у Росії визнали Meta екстремістською організацією.

Оригінал статті на Suspilne: З 2025 року у росії не можна буде використовувати антивіруси з «недружніх країн»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"