З прийдешнім 2022 роком!
![З прийдешнім 2022 роком! З прийдешнім 2022 роком!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1641210865_6020866.jpg)
З прийдешнім 2022 роком!
Ну що ж… 2021 рік добігає кінця і я б дуже хотіла трошки написати про все, що відбулось за цей період у моєму житті
2 січня 2021 року я написала собі невеличке послання, яке тільки, що відкрила і знаєте… Я виконала усі пункти. Сама від себе цього не очікувала. Давайте ж підводити підсумки!
Я написала 3 книги, одну з яких я надрукувала.
В мене є невеличка аудиторія, а ще я віднайшла в собі ту саму Єлизавету Крісмері, яка любить зиму та писати драматичні книжки.
Також написала чудооову історію з Інною Роксан (напевно, тільки там є хоча б трошки літа в моїй постійній холодній зимі).
І взагалі, я дуже рада, що саме в цій частинкі мого всесвіта є людина, з якою в мене дійсно гарні дружні стосунки.
Оригінал статті на Букнет: З прийдешнім 2022 роком!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.