З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

З полону  до пастки! Читаємо разом! Новинка!

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація до книги “Пастка для ворога”

Потрапити у інший світ й одразу вийти заміж за незнайомця – легко, закохатися в нього – ще легше, ми ж істинна пара. Але чому тоді серце пришвидшує свій ритм коли я бачу іншого чоловіка, такого зарозумілого і нестерпного, чому моя душа так тягнеться до нього, а тіло обпікає вогнем при його погляді на мене? З`ясувати це буде складно, адже дві абсолютно різні раси перебувають на порозі війни і хтось бажає моєї смерті.

СМАЧНИЙ ШМАТОЧОК:

–  Йди за мною.

О, тепер зрозуміло, що це за аніматори. Схоже хтось додумався запросити на дівочу вечірку особливих хлопців для танців. Такий дивний одяг і його рельєфне тіло підтверджувало мою теорію, але роль собаки я так і не оцінила. Поспішила відмовитися:

–  Наречена вона – кивнула рукою на сестру – візьміть її.

Не хотілося бути в центрі уваги, а тим більше підозрювала, що попереду чекає палкий танець. Та незнайомець не чекаючи згоди вхопив мене за руку:

–  Мені потрібна ти.

Від його голосу по спині пробіглися мурашки. Інна підбадьорюючи мене майже виштовхнула в обійми хлопця, що впевнено повів до загадкової сфери. Мої ноги наче знайшли нового господаря, беззаперечно слухалися мого супутника та самі попрямували за ним. Опинившись біля неї, мої очі засліпило яскраве світло. На своїй талії відчула руку незнайомця, від дотику якого тіло наповнилося теплом. Він нахилився та промовив на вухо:

–  Заплющ очі та довірся мені.

А ми очі не заплющуємо, бо біжемо читати!

ЧИТАТИ ТУТ

Приємного читання

Ваша Каміла♥️

Оригінал статті на Букнет: З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Січеславські письменники пропагують здоровий спосіб життя

Бернард Шоу був непоганим тенісистом і захоплювався водними видами спорту, Ернест Геменгвей та Артур Конан Дойл полюбляли бокс, а  Дніпропетровська обласна організація НСПУ як соціально відповідальна гр

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"