З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

З полону  до пастки! Читаємо разом! Новинка!

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація до книги “Пастка для ворога”

Потрапити у інший світ й одразу вийти заміж за незнайомця – легко, закохатися в нього – ще легше, ми ж істинна пара. Але чому тоді серце пришвидшує свій ритм коли я бачу іншого чоловіка, такого зарозумілого і нестерпного, чому моя душа так тягнеться до нього, а тіло обпікає вогнем при його погляді на мене? З`ясувати це буде складно, адже дві абсолютно різні раси перебувають на порозі війни і хтось бажає моєї смерті.

СМАЧНИЙ ШМАТОЧОК:

–  Йди за мною.

О, тепер зрозуміло, що це за аніматори. Схоже хтось додумався запросити на дівочу вечірку особливих хлопців для танців. Такий дивний одяг і його рельєфне тіло підтверджувало мою теорію, але роль собаки я так і не оцінила. Поспішила відмовитися:

–  Наречена вона – кивнула рукою на сестру – візьміть її.

Не хотілося бути в центрі уваги, а тим більше підозрювала, що попереду чекає палкий танець. Та незнайомець не чекаючи згоди вхопив мене за руку:

–  Мені потрібна ти.

Від його голосу по спині пробіглися мурашки. Інна підбадьорюючи мене майже виштовхнула в обійми хлопця, що впевнено повів до загадкової сфери. Мої ноги наче знайшли нового господаря, беззаперечно слухалися мого супутника та самі попрямували за ним. Опинившись біля неї, мої очі засліпило яскраве світло. На своїй талії відчула руку незнайомця, від дотику якого тіло наповнилося теплом. Він нахилився та промовив на вухо:

–  Заплющ очі та довірся мені.

А ми очі не заплющуємо, бо біжемо читати!

ЧИТАТИ ТУТ

Приємного читання

Ваша Каміла♥️

Оригінал статті на Букнет: З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"