З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

З полону  до пастки! Читаємо разом! Новинка!

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація до книги “Пастка для ворога”

Потрапити у інший світ й одразу вийти заміж за незнайомця – легко, закохатися в нього – ще легше, ми ж істинна пара. Але чому тоді серце пришвидшує свій ритм коли я бачу іншого чоловіка, такого зарозумілого і нестерпного, чому моя душа так тягнеться до нього, а тіло обпікає вогнем при його погляді на мене? З`ясувати це буде складно, адже дві абсолютно різні раси перебувають на порозі війни і хтось бажає моєї смерті.

СМАЧНИЙ ШМАТОЧОК:

–  Йди за мною.

О, тепер зрозуміло, що це за аніматори. Схоже хтось додумався запросити на дівочу вечірку особливих хлопців для танців. Такий дивний одяг і його рельєфне тіло підтверджувало мою теорію, але роль собаки я так і не оцінила. Поспішила відмовитися:

–  Наречена вона – кивнула рукою на сестру – візьміть її.

Не хотілося бути в центрі уваги, а тим більше підозрювала, що попереду чекає палкий танець. Та незнайомець не чекаючи згоди вхопив мене за руку:

–  Мені потрібна ти.

Від його голосу по спині пробіглися мурашки. Інна підбадьорюючи мене майже виштовхнула в обійми хлопця, що впевнено повів до загадкової сфери. Мої ноги наче знайшли нового господаря, беззаперечно слухалися мого супутника та самі попрямували за ним. Опинившись біля неї, мої очі засліпило яскраве світло. На своїй талії відчула руку незнайомця, від дотику якого тіло наповнилося теплом. Він нахилився та промовив на вухо:

–  Заплющ очі та довірся мені.

А ми очі не заплющуємо, бо біжемо читати!

ЧИТАТИ ТУТ

Приємного читання

Ваша Каміла♥️

Оригінал статті на Букнет: З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Програма лояльності.

Привіт всім!

Любі мої читачі від сьогодні впродовж п’яти днів для вас стартує програма лояльності. При купівлі однієї книги ви маєте можливість отримати максимальну знижку в 30% на другу.

Отже,хто ще не встиг придбати

Що можна знайти в старому альбомі?

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426 – “ТРЕТІМ БУДЕШ?”, розділ “Знахідка в старому альбомі” уже на Букнеті (ексклюзивно на Букнеті, до речі).

Катастрофа — шлях до відкриття. Знахідка в старому альбомі відкриває в душі нашої

До флешмобу МарІ КерІмей

Дякую Романе, тепер всі дізнаються про мене правду! Не дуже то й приємну, до речі))

За правилами флешмобу це мала бути якась цікава історія про те як я, чи мої герої готували щось смачненьке. Правда в тому, що цікавих історій

Свято та новини

Вітаю!

Насамперед хочеться привітати всіх з вчорашнім святом – Міжнародним днем читання електронної книги. На мою думку, для Букнету це актуально. 

Ну і новини – я все ще тут і я пишу, просто занадто повільно, щоб викладати

Третя глава.

Вітаю усіх. Нарешті закінчив роботу над третьою главою моєї книги ” Небо згасаючої реальності “. Якщо чесно, досі не віриться, що зайшов так далеко. Попрошу оцінити мою книгу. Дякую за увагу!

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"