З Мінкульту звільнилася заступниця міністра

З Мінкульту звільнилася заступниця міністра

Заступниця міністра культури та інформаційної політики Катерина Чуєва йде з посади. Про це вона повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

 

Чуєва пояснила, що написала заяву на звільнення за власним бажанням через низку причин. 

 

«Мені було складно прийняти існуючу архітектуру державного управління та способи прийняття рішень у цій системі. Ззовні ситуація виглядала інакше і мушу сказати, що мої уявлення були доволі ідеалістичними», — прокоментувала ексзаступниця.

 

За словами Чуєвої, великі обсяги операційних завдань та паперів не давали зосередитися на пріоритетних питаннях. Тому з часом розходження її бачення з тими завданнями, які доводилося виконувати, та з позицією деяких важливих членів колективу, стали критичними. 

 

Йдеться зокрема про те, що Чуєва наполягала на продовженні евакуації об’єктів культурної спадщини, а також про потребу пріоритезувати питання спадщини на урядовому рівні та підтримувати зв’язок з колегами, інституціями й міжнародними партнерами.

 

У дописі вона зазначила, що згодом писатиме про інші виклики та «підводні камені» роботи у МКІП. 

 

Як відомо, до призначення на посаду заступниці міністра культур Чуєва працювала генеральною директоркою Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків та займаюся науковою роботою. 

 

Нагадаємо, що наприкінці липня, після тривалого процесу обговорення рішення, Олександра Ткаченка звільнили з посади міністра культури. 

 

 

Фото: МКІП

Оригінал статті на Suspilne: З Мінкульту звільнилася заступниця міністра

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Авдіопроєкт з класикою укрліт став переможцем премії «Освіторія.Медіа award»

Проєкт «Укрліт» від Megogo, у межах якого озвучили понад 250 творів з української літератури, став переможцем у номінації «edTech прорив» премії «Освіторія.Медіа award 2024». Про це пов

Шляхи пам’яті та боротьби: 5 нових фотокниг про Україну

Цього року видавничий світ збагатився кількома виданнями, що ставлять перед собою завдання відтворити та проаналізувати складний контекст історичних та сучасних подій в Україні. 
Одні а

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"