З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Шановна письменницька громадо, шановні українці!

Секретаріат Національної спілки письменників України щиро вітає вас із нагоди 30-ї річниці Незалежності України!

Цей знаменний день, 24 серпня 1991 року, став для кожного з нас не лише символом незалежності, а й могутнім стимулом для подальшої розбудови нашої держави та зміцнення її сили й могутності.

Ми, письменники, стали осердям тих карколомних перетворень, які розпочалися 30 років тому і які змінили не лише Україну, назавжди вирвавши  її із пут радянської окупації, а й утвердили її як повноправну незалежну державу на мапі світу, а також заклали потужний підмурок для майбутніх поколінь у можливості їхнього розвитку.

Проте шлях незалежності України – вельми складний і тернистий, це шлях не лише розвитку і набутків, але й великих утрат. Це шлях неймовірних випробувань, які Богом судилося пережити й переживати всім нам, проте здобута свобода, якщо звернутися до історії світу, ніколи не була легкою.

30 років тому ми зробили доленосний вибір, щоб Україна нарешті стала суверенною, і ми не самі в цьому виборі, який докорінно змінив нашу свідомість і подарував чуття власної гідності й гордості за державу, частиною якої ми є.

Ми маємо пишатися здобутками України і маємо відчувати скорботу за втратами. Ми маємо пам’ятати всіх тих, хто віддав своє життя за Незалежність України, хто поліг у боротьбі за нашу свободу, і передати у спадок нащадкам цю пам’ять.

Із Днем Незалежності! Слава Україні!

Секретаріат Національної спілки письменників України

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"