З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Шановна письменницька громадо, шановні українці!

Секретаріат Національної спілки письменників України щиро вітає вас із нагоди 30-ї річниці Незалежності України!

Цей знаменний день, 24 серпня 1991 року, став для кожного з нас не лише символом незалежності, а й могутнім стимулом для подальшої розбудови нашої держави та зміцнення її сили й могутності.

Ми, письменники, стали осердям тих карколомних перетворень, які розпочалися 30 років тому і які змінили не лише Україну, назавжди вирвавши  її із пут радянської окупації, а й утвердили її як повноправну незалежну державу на мапі світу, а також заклали потужний підмурок для майбутніх поколінь у можливості їхнього розвитку.

Проте шлях незалежності України – вельми складний і тернистий, це шлях не лише розвитку і набутків, але й великих утрат. Це шлях неймовірних випробувань, які Богом судилося пережити й переживати всім нам, проте здобута свобода, якщо звернутися до історії світу, ніколи не була легкою.

30 років тому ми зробили доленосний вибір, щоб Україна нарешті стала суверенною, і ми не самі в цьому виборі, який докорінно змінив нашу свідомість і подарував чуття власної гідності й гордості за державу, частиною якої ми є.

Ми маємо пишатися здобутками України і маємо відчувати скорботу за втратами. Ми маємо пам’ятати всіх тих, хто віддав своє життя за Незалежність України, хто поліг у боротьбі за нашу свободу, і передати у спадок нащадкам цю пам’ять.

Із Днем Незалежності! Слава Україні!

Секретаріат Національної спілки письменників України

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"