З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Шановна письменницька громадо, шановні українці!

Секретаріат Національної спілки письменників України щиро вітає вас із нагоди 30-ї річниці Незалежності України!

Цей знаменний день, 24 серпня 1991 року, став для кожного з нас не лише символом незалежності, а й могутнім стимулом для подальшої розбудови нашої держави та зміцнення її сили й могутності.

Ми, письменники, стали осердям тих карколомних перетворень, які розпочалися 30 років тому і які змінили не лише Україну, назавжди вирвавши  її із пут радянської окупації, а й утвердили її як повноправну незалежну державу на мапі світу, а також заклали потужний підмурок для майбутніх поколінь у можливості їхнього розвитку.

Проте шлях незалежності України – вельми складний і тернистий, це шлях не лише розвитку і набутків, але й великих утрат. Це шлях неймовірних випробувань, які Богом судилося пережити й переживати всім нам, проте здобута свобода, якщо звернутися до історії світу, ніколи не була легкою.

30 років тому ми зробили доленосний вибір, щоб Україна нарешті стала суверенною, і ми не самі в цьому виборі, який докорінно змінив нашу свідомість і подарував чуття власної гідності й гордості за державу, частиною якої ми є.

Ми маємо пишатися здобутками України і маємо відчувати скорботу за втратами. Ми маємо пам’ятати всіх тих, хто віддав своє життя за Незалежність України, хто поліг у боротьбі за нашу свободу, і передати у спадок нащадкам цю пам’ять.

Із Днем Незалежності! Слава Україні!

Секретаріат Національної спілки письменників України

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

У Києві вітрини закликають слухати реґі-альбом на вірші Григорія Сковороди

Маркетплейс українських брендів «Всі. Свої»  разом із Харківським літературним музеєм презентували вітрини до дня народження українського мислителя Григорія Сковороди. Про це Читомо пов

Найкращі дитячі книжки 2023 року за версіями літературних критиків і читачів

2023 рік у дитячій літературі направду здивував: попри найпесимістичніші економічні прогнози та не найкращу статистику, галузь раптово зміцніла в інших аспектах. У чому саме та на які к

Американський словник назвав головне слово 2023 року

Укладачі американського словника Merriam Webster обрали головним словом 2023 року «автентичний» (authentic). Про це повідомили на сайті словника.
«Це термін про те, що ми думаємо, пишем

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"