З глибин, як той казав.
З глибин, як той казав.
Виявляється Камілі Дані Букнет зробив атата за те, що не читає попереджень про заборону деяких публікацій.
Тому це за неї зроблю я. Одна для двох Каміла Дані У тексті є:владні боси, чжч, підлегла
Тож – готуйте ваші грошики!
Фальстарт. Це був грубий тролінг ака жарт ))) Воно безплатне.
Тільки уявіть. Нове на Букнеті. Зовсім нове.
Еротичне, романтичне, з привабливим та безсоромним босом, ще й помноженим на два.
Не баріться, любителі жанру.
Такої романтичної розпусти Букнет ще не бачив.
Ну що ж. Ви це бачили.
А хто не любить розпусту й усякі непристойності, той може читати мене. У мене все 18-, а не + й зараз намічається хепіенд. Але раджу читати нас обох. Для душевної рівноваги. Я, наприклад, читаю )))
Оригінал статті на Букнет: З глибин, як той казав.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.