Зі шкіл у США знову вилучають графічний роман за щоденником Анни Франк

Зі шкіл у США знову вилучають графічний роман за щоденником Анни Франк

Середня школа Веро-Біч на Атлантичному узбережжі Флориди заборонила графічний роман, заснований на щоденнику Анни Франк, після того, як лідер консервативної правозахисної групи Moms for Liberty заявив, що роман применшує Голокост.

Лідерка Moms for Liberty Дженніфер Піппін заявила, що графічний роман Анни Франк порушує державні стандарти щодо точного викладання історії Голокосту.

 

Відповідно до політики шкільного округу, директор ухвалює рішення щодо оскаржуваної книжки. Якщо хтось не погоджується з рішенням залишити спірну книжку на полицях, його можна оскаржити в районній комісії. Крістен Меддукс, речниця шкільного округу округу Індіан-Рівер, заявила, що графічний роман про Анну Франк двічі перевіряли, перш ніж його заборонили.

 

Інші книжки про Анну Франк і копії опублікованого щоденника залишаються в бібліотеках шкільних систем Флориди. Відповідно до закону, школи Флориди зобов’язані викладати про Голокост. За словами Меддукс, заборона графічного роману не змінила того, що діти мусять вивчати історію Франк у школах.

 

«Попри думки про те, що тему Голокосту вилучають з навчальної програми, а учні не знають про те, що сталося, це зовсім не так», — сказала вона.

 

Крім графічного роману про Анну Франк, Moms for Liberty в окрузі Індіан-Рівер заперечували проти трьох книжок із серії «Клас вбивств», і їх також заборонили.

 

Як повідомлялося, раніше графічну адаптацію «Щоденника Анни Франк» заборонили у Техасі.

 

 

Джерело: AP

 

Зображення: Видавництво

Оригінал статті на Suspilne: Зі шкіл у США знову вилучають графічний роман за щоденником Анни Франк

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"