Зі святом Незалежності України!

Зі святом Незалежності України!

Шановна письменницька громадо, дорогі українці!

Секретаріат Національної спілки письменників України сердечно вітає вас із нагоди річниці Незалежності України!

Цьогоріч ми відзначаємо це світле свято під час лютої війни, розв’язаної нашим споконвічним екзистенційним ворогом – імперською фашистською росією.

Цей урочистий для кожного українця день ми відзначаємо під тривожний звук сирен і гуркіт запеклих боїв.

Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто віддав своє життя за Незалежність України, чиє життя вже не повернути, проте воно назавжди закарбувалося в славетній героїчній історії нашої країни і в нашій пам’яті.

Віками український народ мусив самостверджуватися, тяжко виборюючи свободу своєї країни, і тепер, як і сотні років тому, це питання – найважливіше для української Нації, а тема української визвольної війни не сходить зі шпальт провідних ЗМІ світу!

Ми, українські культурні діячі, щиро вдячні славетним воїнам ЗСУ, які у звитяжній пекельній боротьбі проти російського фашизму, не шкодуючи свого життя, боронять не лише нашу ріднуУкраїну, а й увесь цивілізований світ від жахної рашистської пошесті!

Сили вам і благословення Божого, наші мужні захисники!

Ми, українські письменники, завжди були тим осердям епохальних змін, які призвели до звільнення України від комуністичної окупації і вивели її на орбіту демократичного розвитку. Значною мірою саме завдяки українським культурним діячам і потужній підтримці всього українського народу Україна постала на мапі світу як потужна суверенна незалежна європейська держава, яка йде шляхом демократичного розвитку і сповідує гуманізм і духовність.

Ми всі гідні того, аби жити у вільній незалежній державі – попри всі жахливі випробування, через які зараз проходимо!

Війна нас згуртувала, обпалила вогнем, додала сивини в наше волосся, стала своєрідним маркером нашої боротьби, але ми  переможемо, бо з нами Господь і те незгасиме світло, яке мають наші душі й серця, де живе почуття гідності й гордості за нашу суверенну величну шляхетну державу, за наших славетних пращурів, за наших звитяжних вояків ЗСУ, за ту неймовірну підтримку, яку ми отримуємо від усього демократичного світу! І це вельми важливо, бо в цій війні, яку веде путінська росія на знищення нас як нації, – ми не самі, ми маємо потужну підтримку зусібіч!

Нехай доля України буде щедрою, а ми, майстри слова, яке стало для всіх нас зброєю, стоятимемо на сторожі української державності, української традиції, нашої рідної культури і мови, і передамо у спадок прийдешнім поколінням той вагомий досвід і важливі набутки, які допоможуть і надалі розвиватися нашій вільній демократичній державі під жовто-блакитним прапором української Незалежності!

Із Днем Незалежності!

Разом – до Перемоги!

Слава воїнам ЗСУ!

Слава Україні!

Секретаріат Національної спілки письменників України

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Зі святом Незалежності України!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"