“Зів’ялі серця” – обираємо обкладинку й анотацію

“Зів’ялі серця” – обираємо обкладинку й анотацію

“Зів’ялі серця” – обираємо обкладинку й анотацію

Вітаю, дорогі читачі! Прем’єра мого нового роману “Зів’ялі серця” вже цими вихідними!

Але ж ви ще не бачили ні анотації, ні обкладинки, так? 

То оберімо їх разом!

 

Маю два варіанти анотації, тож напишіть у коментарях, яка більше зацікавила, книгу з якою анотацією прочитали б охочіше.

 

Анотація 1:

 

Його серце зів’яло від смертей близьких, від безсилля, від ран тілесних і душевних. Її серце поранили людські пересуди і жорстоке кохання. І обидва серця страждали від самотності, доки волею випадку їх не з’єднали спочатку плітки, а тоді обручки. Тільки ж чи таким безхмарним видасться спільний шлях двох сердець?

 

 

Анотація 2:

 

Він повернувся з фронту в пошуках забуття й усамітнення, але зробив пропозицію жінці, яку ледве знає.

Вона вже й припинила мріяти про кохання, але пропозиція від фактично незнайомця подарувала шанс.

Тільки чи так легко двом самотнім людям з зів’ялими серцями порозумітися, подолати опір пересудів і полюбити? Чи вдасться їм знайти шлях до щастя, і яка перепона вигулькне вже тоді, коли й не чекали?

 

Обрали? А тепер обираємо обкладинку! Так само напишіть у коментарях, яка здається вам доцільнішою:

 

Обкладинка 1:

 

Обкладинка 2:

 

Обкладинка 3:

 

 

Зізнатися, я маю своїх фаворитів серед обкладинок і анотацій, але хочу почути вашу думку (і неодмінно її врахую)! То що скажете?)

 

 

  

Оригінал статті на Букнет: “Зів’ялі серця” – обираємо обкладинку й анотацію

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"