Зять і радник Трампа випустить книжку мемуарів про роботу в адміністрації президента

Зять і радник Трампа випустить книжку мемуарів про роботу в адміністрації президента

Джаред Кушнер, зять колишнього президента Дональда Трампа та один з його головних радників, уклав угоду на видання своїх мемуарів. Про це повідомляє Associated Press.

Broadside Books, друкарня видавництва HarperCollins, оголосила, що книга Кушнера вийде на початку 2022 року. У мемуарів поки ще немає назви, але, як очікується, до книги увійдуть спогади про діяльність Кушнера в адміністрації США: від Близького Сходу до реформи кримінального правосуддя і пандемії.

“Кушнер був найвпливовішим радником президента Трампа, він грав центральну роль у багатьох досягненнях адміністрації – угодах АвраамаУгоди про взаємне визнання і нормалізації відносин між Ізраїлем і ОАЕ, а також між Ізраїлем і Бахрейном за посередництва Сполучених Штатів., реформу кримінального правосуддя, боротьби з пандемією, угоді з Мексикою про кордон”, – йдеться в заяві видавництва.

Він також був предметом численних суперечок, будь то його фінансові операції та потенційні конфлікти інтересів або широко критиковані дії адміністрації щодо COVID-19.

Зять і радник Трампа випустить книжку мемуарів про роботу в адміністрації президентаAssociated Press

“Його книга стане остаточним, ретельним переказом діяльності адміністрації – і правдою про те, що відбувалося за зачиненими дверима”, – оголосило видавництво 15 червня.

Підписання контракту з Кушнером відбувається на тлі тривалих дебатів в книжковій індустрії з приводу того, кого з чиновників Трампа можна публікувати без побоювань, що у видавництві почнеться бунт. Восени 2021 року сотні співробітників “Simon & Schuster” підписали петицію, яка засуджує рішення видавництва підписати контракт з колишнім віцепрезидентом Майком Пенсом.

Минулого тижня Трамп також розповів, що він “пише як божевільний” і вже відхилив дві пропозиції від видавництв.

Джаред Кушнер, власник компанії з нерухомості й газети New York Observer, у 2009 році одружився з донькою колишнього президента США Іванкою Трамп. З березня 2017 року по січень 2021 Кушнер обіймав посаду помічника і старшого радника президента США Дональда Трампа.

Оригінал статті на Читомо: Зять і радник Трампа випустить книжку мемуарів про роботу в адміністрації президента

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Та ні разу!

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо

Як щодо невеличкого конкурсу?

Учора ми дізнались результати обох конкурсів. Щиро вітаю переможців!!!

Тепер є час перепочити, і писати щось для душі.

Але я вирішила трохи потурбувати авторів — у мене є невеличка пропозиція.

Пропоную провести

Дар чи прокляття

Доброго вечора)))

Запрошую вас (якщо Ви не проти ) до читання своєї книги “Дар чи прокляття”. Буду радий кожному. Наперед дякую всім хто заглянув до мене на сторінку. Усім гарного вечора!)))

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація

Новинка від Адалін Черно!

Друзі, вітаю вас!

Я тут натрапила на цікаву новинку від автора Адалін Черно! Хочу порадити її вам. 

“На межі бажання”

Дуже гаряче, та емоційно. Не проходьте. Я впевнена що вам сподобається))

Анотація:

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"