З’являться нові екранізації творів Толкіна

З’являться нові екранізації творів Толкіна

Кінокомпанії Warner Bros. та New Line Cinema уклали угоду зі шведським медіахолдингом Embracer Group, що дозволить створити нові екранізації за мотивами творів Джона Р. Р. Толкіна.

 

Embracer Group, медіахолдинг та компанія-гігант з виробництва відеоігор, у серпні 2022 року придбала право інтелектуальної власності на літературні твори Джона Р. Р. Толкіна – трилогію «Володар Перснів» та повість «Гобіт, або Туди і звідти».

 

Угода між Embracer Group та Warner Bros. і New Line Cinema, вартість якої не розголошується, дозволить кінокомпаніям розвинути франшизу.

 

Зважаючи на те, що минулого року Amazon зняв серіал, події якого відбувались під час Другої Епохи, тобто за тисячу років до пригод гобітів, гномів, ельфів та людей у «Володарі Перснів», Warner Bros. планують зосередитись на персонажах і подіях Третьої Епохи, яка полюбилась глядачам після виходу культових екранізацій Пітера Джексона у 2000-х.

 

Топменеджери Warner Bros. Майкл Де Лука та Памела Ебді наголосили, що вони не зацікавлені у відновленні того, що було знято Пітером Джексоном: «Двадцять років тому New Line зробила безпрецедентний стрибок, щоб реалізувати неймовірні історії світу «Володаря Перснів» на великому екрані. Результатом стала знакова серія фільмів, які отримали покоління шанувальників. Але, попри весь розмах знятої з любов’ю трилогії, величезний, складний та яскравий всесвіт, про який мріяв Дж.Р.Р. Толкін залишається малодослідженим у кіно. Можливість запросити шанувальників глибше зануритись у кінематографічний світ Середзем’я – це велика честь».

 

Нагадаємо, в одному з районів Варшави з’явилися вулиці Дж. Р. Р. Толкіна та Гендальфа

 

 

Джерело: The Hollywood Reporter

 

Оригінал статті на Suspilne: З’являться нові екранізації творів Толкіна

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"