З’явилися «фестивальні» постери про подію, яку ніхто ніколи не захоче у своєму місті

З’явилися «фестивальні» постери про подію, яку ніхто ніколи не захоче у своєму місті

Команда Publicis Ukraine створила серію постерів #StopSorrowland2022, щоб нагадати світові, що в Україні триває війна. Вперше вони з’явились на сторінці ukraine.ua в Instagram. 

Їх створили для цьогорічного сезону музичних фестивалів у світі. 

 

«На перший погляд, постери схожі на звичні плакати з анонсами музичних фестивалів. Та потім стає зрозуміло, що “лайн-ап” дуже відрізняється. Через музичну метафору команда показала, що війна — це “подія”, яку ніхто і ніколи не захоче у своєму місті. Адже у її “програмі” замість приємних мелодій та улюблених виконавців — тільки смерть, злочини, втрати та вимушені переселення. А замість хорошої різноманітної музики — повітряні тривоги та обстріли», — пишуть у команді проєкту. 

 

Він розрахований на авдиторію іноземців у містах та селах по усьому світові, для яких літо та осінь – пора музичних фестивалів та відпочинку. 

Ініціатива має на меті привернути їх увагу до війни, яка продовжується в Україні. На постерах розміщений QR-код, що веде на сайт ukraine.ua. Там є інформація про наслідки російської агресії, актуальну ситуацію в країні та можливості допомогти українцям у цій біді.

 

Завантажити постери можна за посиланням.

 

ukraine.ua — офіційний вебсайт України. Інформація на ньому підтверджена Міністерством закордонних справ України. 

 

Publicis Ukraine — креативна агенція, що входить до складу Publicis Groupe Ukrainе. 

 

Нагадаємо, що в Україні створена лімітована колекція пазлів у співпраці з 8-ма українськими ілюстраторами.

 

Як відомо, американське видання The New Yorker опублікувало ілюстрації Сергія Майдукова про «боротьбу за повітряний простір над українською столицею».

Оригінал статті на Suspilne: З’явилися «фестивальні» постери про подію, яку ніхто ніколи не захоче у своєму місті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"