З’явився тизер екранізації роману Ентоні Дорра «Все те незриме світло»
Сервіс потокового відео Netflix оприлюднив перший тизер екранізації роману Ентоні Дорра «Все те незриме світло».
Стрічка, за офіційним повідомленням компанії, розповідатиме «про надзвичайну силу людського зв’язку». Незряча юна француженка Марі-Лор Леблан та Вернер Пфенніг, німецький підліток талановитий радист, під час Другої світової війни «знаходять віру в людство та надію».
Режисером фільму став Шон Леві («Ніч у музеї», «Персонаж»). Головні ролі виконали Луї Хофманн, Меріон Бейлі, Марк Руффало, Г’ю Лорі, Арія Міа Лоберті.
Нагадаємо, роман американського письменника Ентоні Дорра «Все те незриме світло» в оригіналі побачив світ 2014-го, став лауреатом Пулітцерівської премії та бестселером у США. Українською вийшов у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля».
Про плани щодо екранізації книжки Netflix заявили ще 2019 року. Стрічка буде доступною для перегляду 2 листопада 2023-го.
Оригінал статті на Suspilne: З’явився тизер екранізації роману Ентоні Дорра «Все те незриме світло»
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.