З’явився новий український ютуб-проєкт про книжки 

З’явився новий український ютуб-проєкт про книжки 

Київська книгарня «Сенс» розпочала ютуб-проєкт «Розмови з Сенсом», присвячений культурі читання.

За концепцією він складається із розмов-інтерв’ю літературознавиці та кураторки мистецьких проєктів Анастасії  Євдокимової з діячами культури, акторами книжкового ринку, людьми, які читають книжки.

 

Участь у «Розмовах з Сенсом» вже взяли журналістка та культурна менеджерка Богдана Неборак, письменник Макс Кідрук, літературний критик Євгеній Стасіневич.

 

 

«Для мене вкрай важливо, що “Розмови з Сенсом” — це портретні бесіди не лише про книжки й читання, але й дещо ширше — сенси. Сенси, які формулюють герої розмов, сенси, які впливають на аудиторію. Про когось наша аудиторія чутиме вперше, а з кимось вона давно й добре знайома, проте усі наші гості — непересічні особистості, люди, які працюють з культурою у найширшому сенсі, тож попереду нас чекають розмови з театралами й художниками, режисерами й кураторами, з літераторами й науковцями, з тими, хто творить сенси. І, безумовно, тими, хто читає книжки», – прокоментувала для Читомо Анастасія Євдокимова.

 

Як зауважує Надія Вовк, директорка книгарні «Сенс», ютуб-проєкт  «допомагатиме реальним і потенційним читачам обирати книжки, розповідатиме, як знаходити “свої” тексти, пояснюватиме, що таке промоція читання і чому вона важлива».

 

Нагадаємо, у київському кінотеатрі «Жовтень» відкрилась однойменна книгарня.

 

Оригінал статті на Suspilne: З’явився новий український ютуб-проєкт про книжки 

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"