Зустріч наочно))

Зустріч наочно))

Зустріч наочно))

Як і обіцяла, даю, принаймні пробую)))  показати героїв роману “Три сльози янгола”.

 

Почнемо з винуватців усього кіпішу – Журавльові

Родина Журавльових жила щасливим життям, навіть можна сказати, що їх відносини у родині були підозріло ідеальними.

Кінець спокійним будням настав коли Олег поїхав у відрядження до Франції. Трагедія, до якої призвів героїчний вчинок чоловіка, запустила складний механізм Творця. Тому коротенький вірш на початку книги адресований саме їм:

Не випадкова зовсім ідеальність,

І за неї треба гідно заплатити.

Тільки чи залишиться вона нагородою,

Або краще без розплати жити?

Я не можу натішитися Валерією. Саме її образ дався найважче, бо він мав багато конкретики у моїй уяві. Яка буся)) правда?

Далі представляю друзів цієї славної родини.

Саме ці люди, які волею долі виникають у їх буднях, іноді зовсім випадково, та грають далеко не випадкові ролі.

Романові – друзі дитинства нашого подружжя, куми та просто рідні люди.

Анастасія невідомо як би пережила біду, що спіткала її сім’ю, аби не їх підтримка. Особливу роль відіграла подруга, слідча Христина, яка мала веселий, відважний характер і гострий розум. Саме вона допомогла Насті розвідати доступну людям інформацію про дорогоцінний камінь, який опинився у них.

  

Павло Сагалов та Наталя. Тут, як говориться, доля їх усіх зв’язала.

Люди приходячи у наші життя часто самі потребують нашої допомоги, як потребував Павло, чи випадкового шансу на щастя, як Наталя. Іноді краща поміч це “чарівний пендель” та прочуханка, а хто те зробить як не друг.

 

Лорена Зарецька – проблема, чи рятівниця?

Кожна людина дається нам для чогось, іноді навіть для того, щоб пізнати себе самого. Ми залежні один від одного, як не крути. Немає ніякої гарантії, що ми не впливаємо на долі незнайомих людей просто плануючи щось, чи очікуючи чогось. Жінки залежали один від одного при народженні, і людські зв’язки тут безсилі.

Руслан Валуєв – наречений Лорени, який був мало залучений у всіх обставинах, але відіграв не останню роль.

 

Якщо Вам сподобалися мої герої, чи ви полюбили їх під час прочитання, як люблю я))) дайте зворотний зв’язок і зовсім скоро, я представлю вам вищих створінь цієї історії.

Посилання на книгу

 

Ласкаво запрошую до моїх паралельних світів.

З повагою, ваша Наталі Паррел

Оригінал статті на Букнет: Зустріч наочно))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Павло Коробчук. Дихання та інші зміни 

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"