Зустріч наочно))
![Зустріч наочно)) Зустріч наочно))](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1633352886_7027499.jpg)
Зустріч наочно))
Як і обіцяла, даю, принаймні пробую))) показати героїв роману “Три сльози янгола”.
Почнемо з винуватців усього кіпішу – Журавльові
Родина Журавльових жила щасливим життям, навіть можна сказати, що їх відносини у родині були підозріло ідеальними.
Кінець спокійним будням настав коли Олег поїхав у відрядження до Франції. Трагедія, до якої призвів героїчний вчинок чоловіка, запустила складний механізм Творця. Тому коротенький вірш на початку книги адресований саме їм:
Не випадкова зовсім ідеальність,
І за неї треба гідно заплатити.
Тільки чи залишиться вона нагородою,
Або краще без розплати жити?
Я не можу натішитися Валерією. Саме її образ дався найважче, бо він мав багато конкретики у моїй уяві. Яка буся)) правда?
Далі представляю друзів цієї славної родини.
Саме ці люди, які волею долі виникають у їх буднях, іноді зовсім випадково, та грають далеко не випадкові ролі.
Романові – друзі дитинства нашого подружжя, куми та просто рідні люди.
Анастасія невідомо як би пережила біду, що спіткала її сім’ю, аби не їх підтримка. Особливу роль відіграла подруга, слідча Христина, яка мала веселий, відважний характер і гострий розум. Саме вона допомогла Насті розвідати доступну людям інформацію про дорогоцінний камінь, який опинився у них.
Павло Сагалов та Наталя. Тут, як говориться, доля їх усіх зв’язала.
Люди приходячи у наші життя часто самі потребують нашої допомоги, як потребував Павло, чи випадкового шансу на щастя, як Наталя. Іноді краща поміч це “чарівний пендель” та прочуханка, а хто те зробить як не друг.
Лорена Зарецька – проблема, чи рятівниця?
Кожна людина дається нам для чогось, іноді навіть для того, щоб пізнати себе самого. Ми залежні один від одного, як не крути. Немає ніякої гарантії, що ми не впливаємо на долі незнайомих людей просто плануючи щось, чи очікуючи чогось. Жінки залежали один від одного при народженні, і людські зв’язки тут безсилі.
Руслан Валуєв – наречений Лорени, який був мало залучений у всіх обставинах, але відіграв не останню роль.
Якщо Вам сподобалися мої герої, чи ви полюбили їх під час прочитання, як люблю я))) дайте зворотний зв’язок і зовсім скоро, я представлю вам вищих створінь цієї історії.
Посилання на книгу
Ласкаво запрошую до моїх паралельних світів.
З повагою, ваша Наталі Паррел
Оригінал статті на Букнет: Зустріч наочно))
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.