Зустріч наочно))

Зустріч наочно))

Зустріч наочно))

Як і обіцяла, даю, принаймні пробую)))  показати героїв роману “Три сльози янгола”.

 

Почнемо з винуватців усього кіпішу – Журавльові

Родина Журавльових жила щасливим життям, навіть можна сказати, що їх відносини у родині були підозріло ідеальними.

Кінець спокійним будням настав коли Олег поїхав у відрядження до Франції. Трагедія, до якої призвів героїчний вчинок чоловіка, запустила складний механізм Творця. Тому коротенький вірш на початку книги адресований саме їм:

Не випадкова зовсім ідеальність,

І за неї треба гідно заплатити.

Тільки чи залишиться вона нагородою,

Або краще без розплати жити?

Я не можу натішитися Валерією. Саме її образ дався найважче, бо він мав багато конкретики у моїй уяві. Яка буся)) правда?

Далі представляю друзів цієї славної родини.

Саме ці люди, які волею долі виникають у їх буднях, іноді зовсім випадково, та грають далеко не випадкові ролі.

Романові – друзі дитинства нашого подружжя, куми та просто рідні люди.

Анастасія невідомо як би пережила біду, що спіткала її сім’ю, аби не їх підтримка. Особливу роль відіграла подруга, слідча Христина, яка мала веселий, відважний характер і гострий розум. Саме вона допомогла Насті розвідати доступну людям інформацію про дорогоцінний камінь, який опинився у них.

  

Павло Сагалов та Наталя. Тут, як говориться, доля їх усіх зв’язала.

Люди приходячи у наші життя часто самі потребують нашої допомоги, як потребував Павло, чи випадкового шансу на щастя, як Наталя. Іноді краща поміч це “чарівний пендель” та прочуханка, а хто те зробить як не друг.

 

Лорена Зарецька – проблема, чи рятівниця?

Кожна людина дається нам для чогось, іноді навіть для того, щоб пізнати себе самого. Ми залежні один від одного, як не крути. Немає ніякої гарантії, що ми не впливаємо на долі незнайомих людей просто плануючи щось, чи очікуючи чогось. Жінки залежали один від одного при народженні, і людські зв’язки тут безсилі.

Руслан Валуєв – наречений Лорени, який був мало залучений у всіх обставинах, але відіграв не останню роль.

 

Якщо Вам сподобалися мої герої, чи ви полюбили їх під час прочитання, як люблю я))) дайте зворотний зв’язок і зовсім скоро, я представлю вам вищих створінь цієї історії.

Посилання на книгу

 

Ласкаво запрошую до моїх паралельних світів.

З повагою, ваша Наталі Паррел

Оригінал статті на Букнет: Зустріч наочно))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Давайте оглянемо дану інформацію)

Дорогі читачі, на мою історію 18+ сьогодні діє знижка!!!

 Вітаю, ти втрапила

– Це теж входить в умови цього контракту? – Вимовляю тремтячим голосом.
Його гарячі пальці торкаються до мого плеча, ковзають вище змушуючи

Знижки 35%!!!! Його батько мною одержимий!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою гарячу історію 18+!!! 

Його батько мною одержимий

– Збиралася позбутися від моєї дитини? – Він наступає, заганяє в кут.
– Я? Ні …, – з жахом качаю головою, – ні. Тобто, з чого ти взяв,

Оновлення та знижка!

АНОТАЦІЯ:

Я могла б стати хорошим юристом, і мала це зробити, бо була найкращою студенткою на потоці, але той хто привив мені любов до цієї професії, сам же і знищив її. Мій колишній престижний юрист, керівник відомої у

Знижка на фіктивні стосунки!

Вітаю зі святом, мої любі! Сподіваюся, ви всі у відносній безпеці і знайдете час, щоб відсвяткувати День Конституції України. З цього приводу я підготувала вам подарунок – знижку 25 % на книгу “Будь моєю дівчиною”!

***

Хочу

Назвали кількість бібліотек, які знищили російські загарбники

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну щонайменше 122 бібліотеки було пошкоджено або повністю знищено.

У 21 бібліотеці – не зберігся жоден документ. Про це повідомили на засіданні Ради

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"