Зустріч наочно))

Зустріч наочно))

Зустріч наочно))

Як і обіцяла, даю, принаймні пробую)))  показати героїв роману “Три сльози янгола”.

 

Почнемо з винуватців усього кіпішу – Журавльові

Родина Журавльових жила щасливим життям, навіть можна сказати, що їх відносини у родині були підозріло ідеальними.

Кінець спокійним будням настав коли Олег поїхав у відрядження до Франції. Трагедія, до якої призвів героїчний вчинок чоловіка, запустила складний механізм Творця. Тому коротенький вірш на початку книги адресований саме їм:

Не випадкова зовсім ідеальність,

І за неї треба гідно заплатити.

Тільки чи залишиться вона нагородою,

Або краще без розплати жити?

Я не можу натішитися Валерією. Саме її образ дався найважче, бо він мав багато конкретики у моїй уяві. Яка буся)) правда?

Далі представляю друзів цієї славної родини.

Саме ці люди, які волею долі виникають у їх буднях, іноді зовсім випадково, та грають далеко не випадкові ролі.

Романові – друзі дитинства нашого подружжя, куми та просто рідні люди.

Анастасія невідомо як би пережила біду, що спіткала її сім’ю, аби не їх підтримка. Особливу роль відіграла подруга, слідча Христина, яка мала веселий, відважний характер і гострий розум. Саме вона допомогла Насті розвідати доступну людям інформацію про дорогоцінний камінь, який опинився у них.

  

Павло Сагалов та Наталя. Тут, як говориться, доля їх усіх зв’язала.

Люди приходячи у наші життя часто самі потребують нашої допомоги, як потребував Павло, чи випадкового шансу на щастя, як Наталя. Іноді краща поміч це “чарівний пендель” та прочуханка, а хто те зробить як не друг.

 

Лорена Зарецька – проблема, чи рятівниця?

Кожна людина дається нам для чогось, іноді навіть для того, щоб пізнати себе самого. Ми залежні один від одного, як не крути. Немає ніякої гарантії, що ми не впливаємо на долі незнайомих людей просто плануючи щось, чи очікуючи чогось. Жінки залежали один від одного при народженні, і людські зв’язки тут безсилі.

Руслан Валуєв – наречений Лорени, який був мало залучений у всіх обставинах, але відіграв не останню роль.

 

Якщо Вам сподобалися мої герої, чи ви полюбили їх під час прочитання, як люблю я))) дайте зворотний зв’язок і зовсім скоро, я представлю вам вищих створінь цієї історії.

Посилання на книгу

 

Ласкаво запрошую до моїх паралельних світів.

З повагою, ваша Наталі Паррел

Оригінал статті на Букнет: Зустріч наочно))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Український інститут книги проведе «Тиждень поезії»

Український інститут книги з 16 до 24 березня проведе всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури

Окупаційна влада Криму обшукала дім кримськотатарської активістки Лутфіє Зудієвої

22 лютого російські силовики затримали кримськотатарську правозахисницю й активістку «Кримської солідарності» Лутфіє Зудієву, а в її будинку, що в тимчасово окупованому Джанкої, провели

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

У Держкомтелерадіо розповіли, як формують комітети присуджуваних ним премій

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розповів, скільки літературних премій організовує і назвав суми винагород переможцям. Про це комітет повідомив у відповідь на інфор

Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури

Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:

видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"