Зустрічайте! Упирі!

Зустрічайте! Упирі!

Зустрічайте! Упирі!

Добрий вечір, мої любі читачі! Сьогодні у моїй історії з’явилися загадкові істоти  – упирі. Здається вони не мають відношення до любовно – детективного роману. Аж ні. Мають. Хто ж ці упирі, ви дізнаєтеся з нового розділу.

« Не про те думаєш, майор. Товариша рятувати треба, а тобі гульки на думці» – осмикнув сам себе, але покликав Поліну присісти поряд. Поклав хазяйновито їй руку на талію і присунув до себе. Сусідка глипнула на них невдоволено. Вона ж хотіла розповісти про все тільки Яцурі. На цей непривітний погляд, Андрій сказав, що від Поліни в нього секретів немає і не буде, а сам вкотре себе подумки облаяв, що досі не розповів про дружину і доньку.

— Так ось, Андрієчку, ці «упирі» зайшли, а потім прийшов якийсь літній чоловік. Я так зрозуміла це їхній головний, бо сичав на них, що таке з квартирою зробили. Потім вони всі пішли, знову закривши двері тим «дивним ключем».

— А чому упирі? – Спитав з посмішкою Яцура.

— Тому що це було рівно опівночі. Нормальні люди у цей час сплять.

— Так а ви чого не спали? – Знову спитав Андрій.

— Та стара я вже, ночами спати, то водички попити треба, то почитати.

Оригінал статті на Букнет: Зустрічайте! Упирі!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"