Зустрічайте новинку: “Помста під гострим соусом”

Зустрічайте новинку: “Помста під гострим соусом”

Зустрічайте новинку: “Помста під гострим соусом”

Запрошую вас приєднатися до читання моєї новинки

Помста під гострим соусом

Жанр: Сучасний любовний роман, молодіжна проза

Анотація 

Я була щаслива і безтурботна, чекала на малюка і готувалася до весілля. Але аварія, в якій з моєї вини постраждав чоловік із впливової родини, розділила життя на “до” та “після”. Коханий зрадив мене, а родичі постраждалого вирішили помститися. Найкращі роки життя я провела за ґратами. 

Він – колишній спортсмен, власник мережі фітнес-клубів. Ми зустрілися з Ним, коли я вчилася жити знову і була на межі розпачу. Він простяг руку допомоги та врятував мене. Але у долі щодо нас виявилися дивні плани. 

В тексті є: складні стосунки, від ненависті до кохання, владний герой.

 

Уривок:

– Марійко, ти ж розумієш, що мій батько – не остання людина у місті. Як на нього подивляться, якщо тобі дадуть термін, хай навіть умовний, а я одружуся з тобою? Вийде, що невістка Рогозіна – кримінальниця?

Кожне слово – як ляпас. Невже це вимовляє мій коханий?

– Дмитро, якщо ми одружимося, то суддя напевно не ризикне йти проти твоєї родини та врахує всі пом’якшувальні обставини!

– Марійко, ну що я можу зробити? Батько сказав: ні, лише якщо тебе виправдають. Інакше погрожує грошей не дати. А як весілля грати без грошей? Жити потім як? У мене своїх грошей немає ще. Поспішили ми…

– Та якось упораємося! Зрештою, не обов’язково пишне весілля робити можна просто розписатися. І потім ми з тобою працюватимемо.

– Та яке там працюватимемо? Що ми заробимо? Тобі народжувати за пів року. Знаєш скільки грошей знадобиться? Твої навряд чи нам допоможуть. А вчитись як?

– Якось прорвемось. Дитина в жодному разі народиться, її вже ніяк ні скасувати, ні перенести не можна!

– Батько сказав, що якщо тебе посадять, то після пологів ми, можливо, заберемо малого до себе. Вдома йому, напевно, буде краще, ніж з тобою у в’язниці.

Я киваю, як китайський бовдур. Не вірю, що мене визнають винною, цього просто не може бути. У мене ж пом’якшувальні обставини!

 

Приємного читання!

 

Підписуйтесь на мою сторінку, 

щоб не пропустити новини!

 

 

Оригінал статті на Букнет: Зустрічайте новинку: “Помста під гострим соусом”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія «Своя полиця» оголосила переможців

Книжкова премія для сучасної жанрової української літератури «Своя полиця» оголосила переможців у сімох номінаціях. Про це Читомо повідомили у мережі «Книгарня «Є», що організовує премі

«Видала громада»: Заснували платформу для друку книжок авторів-початківців

В Україні створили краудфандингову платформу, що дозволятиме авторам-початківцям друкувати дебютні книжки коштом благодійників. Про це засновники проєкту «Видала громада» повідомили в і

Оголосили номінанток премії Women in Arts-2024

Оголосили фіналісток премії Women in Arts у семи номінаціях. Про це повідомили на сайті премії.
У 2024 на здобуття премії в категорії «Література» номінували:
 

поетку, морську піхотин

Кейс BookChef: Vivat, Yakaboo не продають книжки, а КСД і «Книгарня «Є» повернули їх в асортимент

Після оприлюднення розслідування про зв’язки низки українських книжкових бізнесів з росією українські книжкові мережі відмовилися розповсюджувати книжки видавництва BookChef. Нещодавно

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"