“ЗустрІти Тебе Знову”

“ЗустрІти Тебе Знову”

“ЗустрІти Тебе Знову”

Пам*ятаєте крутезну Анна Чацкая?))) Ця дівчинка повернулся з нестерпно пекучою історією, зустрічайте:

 

 

У тексті є: владний герой, справжнє кохання, сильні почуття

 

АННОТАЦІЯ

У неї за плечима розлучення та двоє дітей. У нього — стаття за ненавмисне вбивство й три роки умовно. Вона по вуха в боргах колишнього чоловіка, він — її таємничий кредитор. Їхні шляхи вже перетиналися раніше, але що, коли нова зустріч не випадкова?

 

На вас чекає сучасний любовний роман:

 

УРИВОК:

Хапаю телефон, намагаючись скинути виклик. Номер не визначено, але мені абсолютно чхати, хто дзвонить. Відчуваю, ніби хтось без дозволу увірвався на закриту територію. Мокрі пальці марно ковзають по екрану. Піднімаюся на тремтячих ногах, хапаю рушник і намагаюся витерти краплі з мобільного. Дивлюся на екран і бачу відлік секунд. Як я примудрилася це зробити?

– Так! – роззлючено вигукую в трубку, а сама тягнуся до крану, який створює ледве не шум високогірного водоспаду. Якого біса я не здогадалася скинути? Хто б це не був, зараз я не налаштована вести розмови.

– Добрий вечір, Яно Володимирівно! – о, Боги. Цей голос важко не впізнати. Єхидство так і вчувається в ньому, коли чоловік вимовляє моє ім’я по батькові. Серце шалено калатає, його биття канонадою відгукується у вухах. Не витримую напруги.

– Ви не вчасно! – гаркаю, як скажений собака, тремтячим пальцем відключаю телефон і відкидаю його подалі, у відкритий кошик для білизни. Мокрими сідницями сідаю на холодний бортик.

Дурна, яка ж я дурна! Міцно заплющую очі, стукаю кулачком по лобі. Ванна більше не здається гарною ідеєю, а ось келих вина виявляється до неможливого вчасно. Вливаю його в себе залпом, але продовжую згоряти від сорому через свою безглузду витівку.

Максиме Сергійовичу, чому поруч з вами у мене не виходить триматися гідно? Як годиться жінці мого статусу.

 

ЧИТАТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ

 

Оригінал статті на Букнет: “ЗустрІти Тебе Знову”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрілися два береги

Намагаюсь присвоїти статус “завершено” – нічого не виходить. Можна якось домовитись із адміністрацією, щоб це зробити?

Українські письменники візьмуть участь у Міжнародному фестивалі Аґнона

21-23 червня у Єрусалимі відбудеться Перший Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті Нобелівського лауреата Шмуеля Йосефа Аґнона. Програму фестивалю оприлюднили на сайті Book Forum.
Ф

У Польщі заснували Міжнародну премію за книжки на історичну тематику

У Польщі заснували Міжнародну премію імені Вітольда Пілецького. Заявки на її здобуття приймають до 27 червня, − про це повідомили на сайті Інституту Вітольда Пілецького.
Заснування щорі

Поетика падіння: куди зник герой коміксу «У м’яті»?

Борис Філоненко. Антон Рєзніков. Данил Штангеєв. У м’яті. – Київ: IST Publishing, 2020 – 64 с.
Якщо ви стежите за українським коміксовим ринком уже досить давно – маєте пам’ятати ті час

В Івано-Франківську відкрили виставку до 130-річчя Євгена Коновальця

14 червня, у день народження голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, голова обласної ради Олександр Сич підписав розпорядження Про нагородження ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю». Такі меда

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"