“ЗустрІти Тебе Знову”

“ЗустрІти Тебе Знову”

“ЗустрІти Тебе Знову”

Пам*ятаєте крутезну Анна Чацкая?))) Ця дівчинка повернулся з нестерпно пекучою історією, зустрічайте:

 

 

У тексті є: владний герой, справжнє кохання, сильні почуття

 

АННОТАЦІЯ

У неї за плечима розлучення та двоє дітей. У нього — стаття за ненавмисне вбивство й три роки умовно. Вона по вуха в боргах колишнього чоловіка, він — її таємничий кредитор. Їхні шляхи вже перетиналися раніше, але що, коли нова зустріч не випадкова?

 

На вас чекає сучасний любовний роман:

 

УРИВОК:

Хапаю телефон, намагаючись скинути виклик. Номер не визначено, але мені абсолютно чхати, хто дзвонить. Відчуваю, ніби хтось без дозволу увірвався на закриту територію. Мокрі пальці марно ковзають по екрану. Піднімаюся на тремтячих ногах, хапаю рушник і намагаюся витерти краплі з мобільного. Дивлюся на екран і бачу відлік секунд. Як я примудрилася це зробити?

– Так! – роззлючено вигукую в трубку, а сама тягнуся до крану, який створює ледве не шум високогірного водоспаду. Якого біса я не здогадалася скинути? Хто б це не був, зараз я не налаштована вести розмови.

– Добрий вечір, Яно Володимирівно! – о, Боги. Цей голос важко не впізнати. Єхидство так і вчувається в ньому, коли чоловік вимовляє моє ім’я по батькові. Серце шалено калатає, його биття канонадою відгукується у вухах. Не витримую напруги.

– Ви не вчасно! – гаркаю, як скажений собака, тремтячим пальцем відключаю телефон і відкидаю його подалі, у відкритий кошик для білизни. Мокрими сідницями сідаю на холодний бортик.

Дурна, яка ж я дурна! Міцно заплющую очі, стукаю кулачком по лобі. Ванна більше не здається гарною ідеєю, а ось келих вина виявляється до неможливого вчасно. Вливаю його в себе залпом, але продовжую згоряти від сорому через свою безглузду витівку.

Максиме Сергійовичу, чому поруч з вами у мене не виходить триматися гідно? Як годиться жінці мого статусу.

 

ЧИТАТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ

 

Оригінал статті на Букнет: “ЗустрІти Тебе Знову”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"