ЗНО для вступників 2022 року не буде – Міносвіти
Зовнішнього незалежного оцінювання для вступників 2022 року не буде. Про це повідомила Верховна Рада України у своєму телеграм-каналі з посиланням на міністра освіти й науки України Сергія Шкарлета.
Водночас не уточнюється, чи йдеться лише про цей рік, чи про скасування ЗНО в цілому.
Нагадаємо, що в Україні пропонували скасувати складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).
Однак Освітній омбудсмен України Сергій Горбачов висловився категорично проти скасування зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році.
Як раніше повідомлялося, МОН скасували пробне зовнішнє незалежне оцінювання з усіх предметів.
Також було повідомлено, що учні 4-их та 9-их класів звільняються від підсумкової атестації.
Оригінал статті на Suspilne: ЗНО для вступників 2022 року не буде – Міносвіти
Блог
ЗБІР КОШТІВ НА РЕМОНТ І РЕКОНСТРУКЦІЮ БУДИНКУ ПИСЬМЕННИКІВ УКРАЇНИЯк відомо, 1 січня рашистські агресори обстріляли центр Києва.
Будинок письменників України – унікальна пам’ятка історії, мистецтва та архітектури (побудовний 1879 року) – зазнав значних пошкоджень внас
Фестиваль «Книжкова країна» відбудеться з 24 по 27 квітня 2025 року на ВДНГ у Києві. Про це Читомо повідомили організатори фестивалю.
За словами організаторів, цього року подія передбач
Болонський ярмарок дитячої літератури отримав нагороду почесного гостя за глобальну промоцію грамотності у межах Міжнародного книжкового ярмарку в Ченнаї (CIBF), Індія. Про це повідомля
Короткі списки «Книжка року-2024»: відомі претенденти ще у двох номінаціяхВсеукраїнський рейтинг «Книжка року-2024» оголосив короткі списки у двох номінаціях: «Софія» та «Красне письменство». Про це повідомили на сайті конкурсу.
Номінація «Софія»
Сучасна у
У Київській публічній бібліотеці імені Самеда Вургуна відкрили книгозбірню, присвячену творчій спадщині видатного українського поета, перекладача та майстра паліндромів Миколи Мірошниче
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.