Знижки і звернення до читачів.
![Знижки і звернення до читачів. Знижки і звернення до читачів.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1590783511_3866781.jpg)
Знижки і звернення до читачів.
Усім привіт.
Остання дружина страшного
яка точно не дасть вам нудьгувати. Історія сповнена пригод, загадок і романтики. Книга майже завершена, залишилося вже небагато. Тому можете сміливо братися за її читання, а невдовзі, як будем живі-здорові, дійдемо до фіналу разом.
Далі будуть знижки також на інші мої історії, стежте за новинами.
Сили всім вам, дорогі читачі і колеги. Дякую за підтримку і натхнення, які мені даруєте. Хай віра в краще не гасне, а надихає всіх нас не опускати руки, не піддаватися в полон тривог. Я з вами.
Лана Іссан.
Оригінал статті на Букнет: Знижки і звернення до читачів.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.