Знижки, про новинку і таке інше…

Знижки, про новинку і таке інше…

Знижки, про новинку і таке інше…

Слава Україні, дорогесенькі друзі!

Не знаю, як правильно зараз вчинити. Я хочу почути в коментарях вашу думку, чи варто викладати той текст, що є, маленькими шматочками і лише двічі на тиждень, щоб вистачило на довше. Чи викладати тоді, як зможу нормально писати?

Окрім того, в фб, можливо, хтось бачив, я дарувала книжечки (не промокоди! Надіюся, мене не забанять за згадку про подарунки, бо мова не про розіграш), пропозиція актуальна. І ще оголошую парад знижок. В ці часи я хочу бути з моїми читачами. Тож купуйте дешевше!

Зараз дуже важкі часи для всіх нас. Мій низький уклін кожному, хто щоденно наближає до нас перемогу, і там на передовій, і в тилах, нашим мужнім захисникам воїнам і невтомним волонтерам, і всім людям, які по своїй змозі доклали до нашої спільної справи – захисту держави якусь часточку. Хтось спиняє ворога і ловить ворожі ракети, хтось перерахував кошти, хтось плете маскувальні сітки, хтось воює на інформаційному фронті, а хтось просто молиться. Але разом ми неодмінно переможемо! Низький уклін сім’ям тих, хто зараз на передовій. Я вірю, скоро наше небо буде мирним!

З любов’ю ваша Юліанна!

Оригінал статті на Букнет: Знижки, про новинку і таке інше…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"