Знижки на будь-який смак!))

Знижки на будь-який смак!))

Знижки на будь-який смак!))

Тепло вітаю Вас, мої любі!) Нехай на дворі доволі прохолодно, але знижки все ще спекотні)) Сьогодні я пропоную Вам зазирнути до роману «Синдром другого шансу», який можна придбати за 31,50 грн., замість 45,00 грн. Історія незбагненного та вибухового кохання. …Якби у вас була можливість зробити крок в світ наших двійників, знаючи, що там ваша доля може змінитися на краще, чи наважилися б ви зробити цей крок? Кіра наважилася, несподівано зустрівши кохання всього свого життя)

І наостанок друга частина дилогії любовного фентезі «Всупереч і навіки» 27,30 грн., замість 39,00 грн. Перша частина цієї дилогії «Не відпускай» безкоштовна. Чи можуть бути відьмаки настільки харизматичними та спокусливими, щоб змусити дівчину втратити голову? О, якщо це Артур Корвін, тоді можливо все!) Запевняю, ви не зможете забути Артура))

Мабуть, відгуки моїх читачів під цими романами будуть кращою рекомендацією, і я дуже сподіваюся, що ці знижки стануть вам в нагоді)

Бажаю гарного дня та сонячного настрою в будь-яку погоду!)

Оригінал статті на Букнет: Знижки на будь-який смак!))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"