Знижки до Дня Незалежності України!

Знижки до Дня Незалежності України!

Знижки до Дня Незалежності України!

Любі читачі! У цей святковий, але дуже тривожний день, автори дарують вам знижки на книги найрізноманітніших жанрів.

Мій містичний фентезійний роман «Діти Смерку» для тих, хто любить таємниці, неоднозначних персонажів і складний, непередбачуваний сюжет. Окрім того, у цій історії багато емоцій, які суттєво впливають на життя героїв. Дружба, ненависть чи кохання… Часом між ними дуже важко обрати, а від того залежить, що буде з тобою і тими, до кого ти не байдужий.

 

Разом із героями жіночого роману Софії Чайки «Все почалося з весілля» можна пережити багато емоцій і дізнатися, що буває, коли втрачаєш контроль над цілком розпланованим життям. І, можливо, коли таке звичне життя руйнується, того не варто боятися?

 

Книга Ерін Кас «(не) Моє весілля» – це поєднання жіночого роману і дуже незвичного детективного пошуку, коли головні події відбуваються не лише у сюжеті, а в серці героїні, яка має щонайперше розібратися в собі. І дуже цікаво робити це разом із нею.

 

Драматична історія Ксенії Чейз «Дитя гріха» ставить питання не лише особистого щастя, становлення і пошуку свого місця у світі, але радує вишукано написаними еротичними сценами.

 

Не менш драматична книга Аделіни Янг «Промінь світла», де направду не завжди з упевненістю можна сказати, що поганці такі вже поганці, як про них розповідають. Хто хоче розібратися у складному плетиві людської психології, вам сюди.

 

Книга Ольги Сови «Тобою кохана» про помилки і важливість минулого в нашому житті. Погодьтеся, коли читаєш чужу історію, значно легше уникати потім помилок у своєму. Чи ні?

 

У начебто звичному сюжеті про боса і його підлеглу від Анни Харламової «Ти мій бос?!» все не так просто, оскільки у цій романтичній еротичній історії на першому місці психологія героїв. До речі, сьогодні діють знижки на всю тетралогію.

 

Читаємо книги, щоб мати сили жити!

Україна обов’язково переможе!

Бережіть себе!

 

Оригінал статті на Букнет: Знижки до Дня Незалежності України!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"