Знижки до Дня Незалежності України!

Знижки до Дня Незалежності України!

Знижки до Дня Незалежності України!

Любі читачі! У цей святковий, але дуже тривожний день, автори дарують вам знижки на книги найрізноманітніших жанрів.

Мій містичний фентезійний роман «Діти Смерку» для тих, хто любить таємниці, неоднозначних персонажів і складний, непередбачуваний сюжет. Окрім того, у цій історії багато емоцій, які суттєво впливають на життя героїв. Дружба, ненависть чи кохання… Часом між ними дуже важко обрати, а від того залежить, що буде з тобою і тими, до кого ти не байдужий.

 

Разом із героями жіночого роману Софії Чайки «Все почалося з весілля» можна пережити багато емоцій і дізнатися, що буває, коли втрачаєш контроль над цілком розпланованим життям. І, можливо, коли таке звичне життя руйнується, того не варто боятися?

 

Книга Ерін Кас «(не) Моє весілля» – це поєднання жіночого роману і дуже незвичного детективного пошуку, коли головні події відбуваються не лише у сюжеті, а в серці героїні, яка має щонайперше розібратися в собі. І дуже цікаво робити це разом із нею.

 

Драматична історія Ксенії Чейз «Дитя гріха» ставить питання не лише особистого щастя, становлення і пошуку свого місця у світі, але радує вишукано написаними еротичними сценами.

 

Не менш драматична книга Аделіни Янг «Промінь світла», де направду не завжди з упевненістю можна сказати, що поганці такі вже поганці, як про них розповідають. Хто хоче розібратися у складному плетиві людської психології, вам сюди.

 

Книга Ольги Сови «Тобою кохана» про помилки і важливість минулого в нашому житті. Погодьтеся, коли читаєш чужу історію, значно легше уникати потім помилок у своєму. Чи ні?

 

У начебто звичному сюжеті про боса і його підлеглу від Анни Харламової «Ти мій бос?!» все не так просто, оскільки у цій романтичній еротичній історії на першому місці психологія героїв. До речі, сьогодні діють знижки на всю тетралогію.

 

Читаємо книги, щоб мати сили жити!

Україна обов’язково переможе!

Бережіть себе!

 

Оригінал статті на Букнет: Знижки до Дня Незалежності України!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія «Своя полиця» оголосила переможців

Книжкова премія для сучасної жанрової української літератури «Своя полиця» оголосила переможців у сімох номінаціях. Про це Читомо повідомили у мережі «Книгарня «Є», що організовує премі

«Видала громада»: Заснували платформу для друку книжок авторів-початківців

В Україні створили краудфандингову платформу, що дозволятиме авторам-початківцям друкувати дебютні книжки коштом благодійників. Про це засновники проєкту «Видала громада» повідомили в і

Оголосили номінанток премії Women in Arts-2024

Оголосили фіналісток премії Women in Arts у семи номінаціях. Про це повідомили на сайті премії.
У 2024 на здобуття премії в категорії «Література» номінували:
 

поетку, морську піхотин

Кейс BookChef: Vivat, Yakaboo не продають книжки, а КСД і «Книгарня «Є» повернули їх в асортимент

Після оприлюднення розслідування про зв’язки низки українських книжкових бізнесів з росією українські книжкові мережі відмовилися розповсюджувати книжки видавництва BookChef. Нещодавно

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"