Знижки “Він тебе програв. Ти тепер моя”+інші книги

Знижки “Він тебе програв. Ти тепер моя”+інші книги

Знижки “Він тебе програв. Ти тепер моя”+інші книги

Максимально можлива знижка на повну версію книги! Купуйте завершену історію за ціною передплати! Як же я люблю цю книгу!… Яр, головний герой “Він тебе програв. Ти тепер моя”, — один з найулюбленіших написаних мною персонажів! В ньому є багато моїх рис характеру ахаха)) Я теж люблю всякі ризикові приколи, і колись, як і Яр, я приховувала певні свої хобі від своїх друзів та рідних. Я теж люблю ризик, швидкість і азарт, а це важливі для Яра речі до зустрічі з Діною…)) 

Люблю цю книгу, вона дуже особлива для мене. Але якщо я, як і Яр, в цій історії фанатію від Діни, то більшість читачок, так само, як і Діна, закохались саме в Яра…)) 

Їхні стосунки почались з брехні, з замовчування причини появи Діни в домі Яра… Але кохання стало таким щирим і світлим, що я досі вважаю, що ця любовна лінія є однією з найкращих, написаних за моєю участю. 

Сьогодні не буду давати вам уривок, замість того дам вам буктрейлер, де від особи Яра розповідається завʼязка історії цих двох. 

БУКТРЕЙЛЕР: 

Якщо мене б колись спитали, що саме вплинуло на мою творчість більш за все, я б напевно сказала, що саме написання книг в співавторстві з Марʼяною. 

Згадую, як зʼявилась ідея цієї книги… Я вже розказувала вам цю історію, але повторюсь ахах)) Я побачила обкладинку в блозі Астерії і одразу придумала назву до книги, буквально за хвилину… В моїй голові це була драматична історія… Спочатку я замовила обкладинку зі своїм іменем… А потім мене не відпускала думка про Марʼяну, бо ж ми з нею на той момент саме написали разом “Служницю”, і це був дууууже приємний досвід…)) Ну і я закинула вудку…))

Чесно, не знала, чи погодиться вона знов писати зі мною в співавторстві ахах)) навіть переживала…)) Але Марʼяна погодилась, і доволі швидко, хоч і казала, що назва і обкла її спочатку шокували ахахахаххаха…)) А потім запропонувала трохи змінити концепт і додати не драми, а… гумору!

Тепер вже була моя черга шокуватись! “Я і гумор?! ахахах)) Ну це ж смішно))” – десь такі думки були в мене в голові. Бо в мене, на мою думку, на той момент, та й зараз, два найслабших місця, як автора – гумор та еротика…) І що ви думаєте?! “Він тебе програв. Ти тепер моя” це поєднання “недоеротики” саме з гумором ахах)) Хоча, драматичні моменти тут теж є…

Люблю цих героїв, цю книгу, вони буквально відкрили нову сторінку моєї творчості =) І все це завдяки моїй Марʼяні. Я дуже радію, що колись давно дала клич з пошуку співавтора, і Марʼяна була однією з тих, хто відгукнувся…)) Це доля, не інакше… Я хочу написати з нею ще багато-багато цікавих книг. Знаю, що Марʼяна – моя людина, мій автор, мій друг. Сподіваюсь, ми і далі будемо отримувати задоволення від співтворчості, яка стала дуже великою частиною мого життя…)) 

Ну а поки новинок нема, запрошую вас до “Він тебе програв. Ти тепер моя”, на яку зараз діє максимальна знижка =))

А також до нашої експерементальної книги “Троє в будинку, не рахуючи дитини”, де героїня живе одразу з двома чоловіками, вірогідними батьками її дитини… Цікаво, що тут теж все пішло трохи не за планом ахах… Якщо “Він тебе програв. Ти тепер моя” я колись планувала драмою, а вийшла весела недоеротика і легка комедія, то “Троє в будинку, не рахуючи дитини” планувалась веселою комедією, але підʼїхало трохи драми. 

Кожна нова книга з Марʼяною відкриває мені щось нове і це дуже круте відчуття….

Але щось мене потягнуло на лірику ахах)) Дякую всім, хто почитав цей лонгрід роздумів, я трохи відволіклась, але тепер повертаюсь до теми блогу, “Знижки”. 

КОЛАЖ:

 

Як ви можете побачити, сьогодні діють знижки не тільки на нашу книгу “Він тебе програв. Ти тепер моя”, але й на історію від моєї ще однієї співавторки, Лаванди Різ, на книгу під назвою “Звабити колишнього”.   Це історія про зустріч двох колишніх через п’ять років. Ось тільки тепер він її бос, і героїню страшенно злить, що вона все ще його кохає, а його дивні натяки говорять про те, що він теж з’явився не просто так. Тому, хто кого звабить першим, це лише питання часу) Тож щиро запрошую прикупити зі знижкою!

Окрім цього, сьогодні діють знижки ще на дві пристрасні історії:

1.  “Помилка. Згоріти вщент” від Еми Ноель (у тексті є: кохання і пристрасть, владні чоловіки, чжч) 

2. “Зухвалий флірт” від Анни Харламової (у тексті є: сімейні цінності, секс та ніжність, кохання та новий рік)

Ну і не забувайте про “Він тебе програв. Ти тепер моя”,

одну з моїх найбільш улюблених історій з усіх написаних…

(ps. дякую тобі, Лесю, що написала її зі мною)!

Якщо ще не купили, сьогодні це можна зробити за найнижчою з усіх можливих цін!

Купити “Він тебе програв. Ти тепер моя”

з максимальною знижкою тут!

Дякую всім читачам за покупки,

завдяки вашій підтримці ми можемо писати і далі, займатись тим, що ми так любимо, а це дуже важливо, це величезна частина наших життів, одна з головних частин конкретно мого життя, дякую вам!

Оригінал статті на Букнет: Знижки “Він тебе програв. Ти тепер моя”+інші книги

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"